Paní ministryně (2014) (seriál)

Edit po ukonceni: Jeden zo serialov, na ktore som sa tesila a pustala som si ho v den vydania ako prvy. Niekto by mohol byt otraveny skoro-dokonalostou Elizabeth a jej manzela, ale pre mna je uz naopak osviezujuce, ze jej nepotrebovali dodat drogovy / alkoholovy / ilegalno-minulostovy problem a mozme jej jednoducho drzat palce. A tiez Russellovi, Blakovi a Mikovi B.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Pilot. Na pirátov trestuhodne nezáživné. A Bayovka so slabými efektami už v pilote? Tsss.

Policie Chicago (2014) (seriál)

Pilot: Nie zlé, určite sledovateľné, mňa ale k e02 nepresvedčili.

Poslední loď (2014) (seriál)

S2 ma aj hromadu slabsich chvil, aj ked zapletku si vymysleli OK, ale siroko daleko teraz nebolo co ine sledovat, takze som s radostou pokracovala. // S1. // Pilot: Pilot veľmi slušný. A áno, aj efekty, žiadna nakreslená lodička na vlnkách ako v nedávnom pirátskom Black Sails. Neviem si predstaviť, že ma budú baviť dlho, ďalšie epizódne udalosti sú silne predvídateľné a očakávateľnú zradu či vzburu vrámci posádky beriem skôr ako barličku pre vytvorenie nejakého deja, ale zatiaľ na ďalšie sledovanie určite presvedčilo. A Rhonu mám rada, aj s tým jej B-čkovým herectvom.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Pilot: Toz atmosku to ma, to nie ze nie. Len mi jaksi nie je jasne, kam to ma smerovat. A komu mame fandit, ked su vlastne vsetci v sektach alebo na sebaznicujucej alkoholceste plnej agresie a permanentnej nasranosti.

Prvních 100 (2014) (seriál)

S02e01: Prvú sériu som prestala pozerať cca v polke, pilota druhej som si pustila viacmenej aby som zistila, či sa niekam posunuli. Tož posunuli, nie že nie, ale každodenné starosti sú okolo a okolo stále o tom istom. // Zatiaľ do s01e04: Neveľmi bystrí teenagere delikventi v podivnom lese. A nezhodnú sa ani len na tom, čí sa zostávajúcich pár stovák ľudí s nimi na planétu zmestí alebo je lepšie stať sa onedlho 100% žijúcich ľudí. Ale uznávam, zatiaľ sa na to pozerá dobre. :)

Resurrection (2014) (seriál)

Nesledované. // Pilot: Trochu tlačia na pílu, ale rozhodne zaujali. Vysvetlenie neočakávam, tipujem, že vyriešia tak možno smrť tety.

Rio 2 (2014)

Farebné, hravé, príjemné.

Rush (2014) (seriál)

Zatial do S01e08: Momentalne asi najprijemnejsie sledovany serial, tj. na tento jediny mam vzdy chut hned. // Pilot: Hlavnemu hercovi neverim, ze pred prvou klapkou vobec vedel, co je skalpel, ale vkladam do neho doveru, ze bude riesit zazivnejsie (castejsie) pripady ako trebars Ray Donovan, ktory sa na mj vkus prilis venoval rodine. Uvidim.