Věčný příběh (1998)

Najviac si aj po rokoch pamatam scenu odnosu od zbojnikov, proste mile momenty.

Pomsta (2021)

Romanca a la Maggie Q. :) Ma to hluche miesta, ale stale dost fajn akcie a zabavnych slovnych vymen aby to bol nadpriemer poslednej doby.

Tiché místo: Část II (2020)

Podľa traileru som sa chystala, že sa budú dlho vyšepkávať na návšteve a riešiť možno rabujúce gangy. Skutočný dej tak beriem ako príjemne prekvapenie. Atmošku to má, na smrť vydesených hercov tiež, príšerky sú pekné, plejáda chodidiel asi tiež.

Kronika (2012)

Depresívne. Nie náladou filmu, ani zneužitím superschopností, ale tým, že aj dáva zmysel, že takto zneužité boli.

Rozhněvaný muž (2021)

Niektoré časti pre mňa vyložene nefungovali a mohli byť osekané, ale ako celok som rada, že som si to pozrela. Statham v prudko serióznej a pritom mu sediacej polohe, efektívna streľba, plány končiace v krvi... fajne. Nadpriemer je to hlavne v konkurencii filmov, ktoré som videla v nedávnej dobe (po odsunutí natáčaní a premiér mnohých veľkých produkcií) a už nebezpečne dlhú chvíľu žiaden nenadchol.

Kouzelný drak (2021)

Milé. Želania sú neefektívne až hrôza, ale ako rozprávočka fajné a je to ďalší z animákov, kde mix východu a západu funguje výborne. (Jediné animačné wtf sú tie šteniatka, sú tak slabo detailné lebo tak vyzerajú fyzické hračky na predaj alebo prečo?)

Loki - Velké poslání (2021) (epizoda)

Pilot, takže veľa vysvetľovania a zoznamovania sa, o zábave by som zatiaľ nehovorila. No potenciál tam je.