Flash (2014) (seriál)

Do s01e02: Stretnutie s Oliverom prihodne, kvalitou dost podobne. A vlastne v zlom zmysle slova aj so Shieldom. Frackovitost hlavneho hrdinu striedajuca sa so srdceryvnymi ospravedlneniami, vedci a dospelaci nemajuci a nevediaci velmi co hrat a posoboiaci teda velmi umelo, epizodne problemy brane bezhlavo a z rychliku... Na druhej strane je to velmi nenarocne na sledovanie, neurazi a fanuskov si urcite najde. Za mna zbytocnost, ktorej dalsi diel si ale kludne pustim ak nebude co ine.

Flashpoint (2008) (seriál)

Komplet. Brala by som viac. // S1. Dostali ma, ani poriadne neviem cim. S2: Stale super, vadi mi ale privelke mnozstvo deti a teenagerov na strane pachatelov i moznych obeti. S3 a 4 fajn. S05E01 ako uvod do finalnej sezony masaker, dufam nas caka skvela sezona.

Fm (2009) (seriál)

(S1)

Focus (2015)

Čakala som to prekombinovanejšie. A ona že bude za tri roky šikovnejšia. Inak Will Smitha mám rada, ale... tu mi jeho mimika vadila. Prečo sa celú dobu tváril, že strašne trpí?

Forever (2014) (seriál)

S1, teda asi komplet: Nejde o vynimocny pocin, ale sledoval sa velmi prijemne a nenastvalo ani finale. Fajn. // Tak títo sa skutočne poistili na všetkých frontoch. Nesmrteľný a nebojácny fešácky doktor Sherlock obťažovaný tajomnými telefonátmi a spomienkami na veľkú lásku začne spolupracovať s policajtkou. Už mu snáď chýbajú len vízie z budúcnosti a zvierací kamarát a mal by naozaj všetko, čo si len divák môže vymyslieť. Natočené je to ale skôr ako seriál na víkendové poobedie, jednoducho neurazí.

For the People (2018) (seriál)

Nie je to must see, ale tá rivalita mladých cieľavedomých ľudí ma dostatočne zabavila.

Fortunate Son - Fortunate Son (2020) (epizoda)

3 epizódy som dala. Myslím, že mám jasnú predstavu o všetkých ďalších, koľkokoľvek ich bude.

Frankensteinova kronika (2015) (seriál)

Pilot: Nuda. Jednoducho nezaujalo, nezaujimal ma hlavny hrdina, nezaujimali ma bohati ani chudobni, nezaujimala ma buducnost. Skoda.