Ďábel nosí Pradu (2006)

Dialog po opustení kina: On: "Super som sa uvolnil, Streepova bola skvela a ten film bol hrozne sexy." Ja: "Uplne suhlasim, Streepovej to sadlo dokonale a ten Nate.... aach!"

Děkujeme, že kouříte (2005)

Skvele. S radostou pozriem znova. A ako rozdupal senatora a novinarku, vyriesili cigarety vo filme ci malboro-mana a hlavne naucil syna rozdupat matku... nammy. Btw, kludne by som brala, keby urobili film aj o Polly Bailey (tej zene s alkoholom - Maria Bello)!

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Prijemna klasika. A vynimka potvrdzujuca pravidlo lepsich hlasov v originale, v cestine i slovencine jednoducho zneju prijemnejsie :)

Let's Dance (2006)

Na to, ze je to len dalsi tanecny film z chudobnej stvrti a problemami s porozumenim okolia... ok. Velke minus za tu 1 smrt, podla mna zbytocne a plus za hudbu a zaverecne tanecne predstavenie. Update: V roku 2012 po x zhliadnutiach a y novych horsich tanecnych filmoch dviham o 2* na plnku. Vzdy si rada pozriem. (I ked priznavam, ze mozno preto, ze telke nevenujem plnu pozornost a zameriavam sa len na sceny, ktore sa mi pacia. :)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Jednotku maju Pirati za sebou a tak pochopitelne uz dvojka nie je original. Avsak na to, ze je to "dvojka", je to skvele. Az na malinko nelogickosti a otvoreny koniec. PS: Jedna znama zdovodnovala, preco sa jej Pirati nepacia, tym, ze je to pojasene. Ja na tom kvitujem prave to:-)

Za plotem (2006)

Skvele som sa bavila a co sa casto nestava, bavila som sa pocas celeho filmu! Zaplotna vevericka je v mojom osobnom rebricku 2. NAJlepsia v tesnuckom zavese za tou sablozubou. Kofein je sice vec obohrana, ale tu vyuzita skutocne na maximum. Celkovo film vrelo odporuuuucam. Aj ked teda najviac sa tesim na originalnu verziu, dabing nebol zly, ale predsa len.... iny. PS: Super su aj trailery na zaciatku, zda sa, ze tento rok je na co sa tesit: Asterix a Obelix vyzeraju zase raz vtipne, V tom dome strasi a Splachnuty pomerne originalne, Auta klasicky a komu by nestacilo, stale je tu Lovecka sezona. A to som urcite este nieco zabudla. No juchuuu:-)

Pirates: 3D Show (1999)

Dej v podstate nepodstatný, vzbura na pirátskej lodi a pobehovanie po nejakom ostrove. Ale 3D využité skoro na maximum. Neustále vás takmer až do nosa bodali včely zadočkami, listie mávalo hneď pred očami, piráti "do vás" dobiedzali zbraňami. Naviac to bolo "4D", takže keď napríklad prelietali holuby, nielenže vás mierne ofúkol vetrík ako z krídel, ale na vás aj vystreklo pár kvapiek vody (holt, holuby nie sú najčistotnejšie:-) ), alebo topiaci sa pirát vodu z pusy striekal vašim smerom.... a ešte aj titulky boli akčne 3D. Skvelé. Škoda, že u nás sú 3D len dokumenty.

Noční let (2005)

Doost dobre. K vyssiemu hodnoteniu chyba len pocit, ze to nemam potrebu este niekedy vidiet znova. Update: Odvtedy som to videla veeelakrat, zakazdym dobrovolne. Dviham teda aj hviezdicky. :)

Ztraceni (2004) (seriál)

Seriál postupne upadal, ale to nemení nič na skutočnosti, že Lost bol môj vstup do seriálového sveta a dá sa povedať, že vďaka nemu som spoznala hromadu ďalších seriálov a mnohých skvelých ľudí. #1 z nostalgie. // Paci sa mi, ako postupne vyplavaju rozne veci a niektore poriadne naburaju moje dovtedajsie predpoklady okolo danej osoby. Uz len napriklad to okolo pobehovania pana Locka. Neviem ako vam, ale mne to nedoslo ani ked sa tak pozeral po prebrati na svoje ponozky, ani ked kreslo ostatni pouzivali ako vozik a smiali sa, ze jeho majitel ho uz nebude potrebovat. Super. Do toho natocene i odohrane bez prapodivnych zmatocnosti...

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Super. Ako animacne, tak "dejovo". Po dlhej dobe som sa zase na animaku zasmiala s chutou...