Znovu se zamilovat (2023)

Velmi basic priebeh a velmi basic herci, hoc vysoko na sucasnom svetovom hottie liste. Ak nieco, zalubila som sa asi do Suzy (sestry hrdinky). :D

Ambulance (2022)

Stres vyrobili solidny, popkorn mi zmizol rychlostou blesku. Kameru si niekto uzival, tam zbytocny zlet z budovy, tam prelet scenou, tam zmatok, ked trochu tukli nejake auto... :) Kym boli v sanitke, bola som s tym ok, lebo ved veci buchali obrazom aj zvukom, aj som sa parkrat uchechtla, a proste nemozu pri 90 min autonahanacke len sediet a plestit oci pred seba, to je jasne. Mimo nej ale dej zle nedobre. Ako celok je to fajn na jedno pozretie. Len tak bokom, Cal je najodflaknutejsia paramedicka, aku som videla poslednych 10 rokov, b-ckove serialy ich maju lepsie odohrate. Ale je naozaj velmi pekna, no.

Anatomie skandálu (2022) (seriál)

Udržalo si to pozornosť, na rozdiel od Liar (seriál) (2017), a detaily na tvár manželky zvažujúcej, na koľko pozná svojho manžela, boli lepšie než v The Undoing (seriál) (2020). Kamera bola chvíľami otravná, no inak som si to užila na jeden záťah. Vhodné, krásne a vierohodné herečky, presvedčiví herci.

Avatar: The Way of Water (2022)

Bála som sa nudy, no užívala som si aj jednoduché plávanie a na akcie došlo až prekvapivo dostatok.

Batman (2022)

Celkom vtipne, ako vysoko su momentalne hodnotenia, lebo ked sa to tak vezme, Pattison si len zopakoval rolu z Twilightu. Dlhe monology o tom, aky je nebezpecny a ako sa ho treba stranit. Pohybuje sa len tam, kde Slnko nesvieti. Znasa sa z nicoho nic zvrchu. Je permanentne v depresii. Tichy typek, co casto proste len cumi. Dostava do nebezpecnych situacii aj svoj love interest. A hlavne, trva vecnost, nez dojde k finale. Hry so svetlom a hudbou buduju solidnu pochmurnu atmosku, ale to na 3 hodiny proste nestaci. A vety ako "you're not my father" by ma fakt zaujimalo, kto schvaloval. Dokopy to nie je zle, je tu aj par bitiek. Len az raz budem mat chut si pustit niektoreho Batmana znovu, nepustim si zdaleka tohoto.

Bílý lotos - Ciao (2022) (epizoda)

Idk. Fajn herecka zostava a toninu asi nastavuju dobre, len... proste uz vieme, ze su vsetci bohati a nestastni, nak nemam az taku potrebu pozerat na nich niekolko dlhych hodin, kym par z nich neumrie.

Black Adam (2022)

Je to ok. Akcne. Rychlo zabudnutelne.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Fajné. Vytknúť ide kdečo, ale CGI a kostýmy majú MEGA a aj s touto stopážou je to dostatočne akčné aj pre ľudí ako ja.