Trans (2013)

Musím povedať, že som sklamaná a to vysoké hodnotenie je pre mňa prekvapením (možno bola vo filme použitá hypnóza so správnou posthypnotickou sugesciou a na niekoho to zabralo) . Pridávam sa k tým, ktorým sa celý príbeh zdal prekombinovaný a podľa mňa bol niekedy až priblblý. Miestami som sa nudila a tiež ma výdatne rušilo McAvoyove afektovanie, ktoré sa mu s pribúdajúcim vekom zhoršuje. Odhliadnuc od vyššie uvedených výhrad, je Trance nepochybne zaujímavý a atraktívny - oplatí sa ho vidieť. Ja si ho určite ešte v budúcnosti pozriem, možno zmením názor.

Tísňová linka (2013)

Keby posledná tretina bola taká napínavá a zaujímavá ako tie dve pred ňou, dala by som za 4. Ach tie vlásky, Halle.

Home Sweet Home (2013)

Absolútne žerem terminus technicus "sériový mäsový vrah" použitý v prítomnom popise obsahu filmu.

Sněhurka (2012)

Čakala som, kedy sa snehulienka premení na vlkodlaka. To obočie!!!

Mládeži nepřístupno (2013)

Bizarné, úchylné, nudné, zábavné, nechutné, trápne... Každému príbehu patrí nejaké z týchto prídavných mien, prípadne ich kombinácia. Najšokujúcejšia pre mňa je účasť všetkých tých hviezdnych ksichtov a ochota predvádzať také strašné veci. So slabšími hercami by bol film v čiernych číslach. Príbeh s Winsletkou a Jackmanom je bez debaty najlepší a šikovne umiestnený hneď na úvod. Je to dementné, ale aj tak dávam ***.

Hypnotizér (2012)

Hypnotizérovi by prospelo menej minút, menej hysterickej Leny Olin, ktorá je na túto rolu už príliš stará, ubrať množstvo vatových scén a pridať nejaké to napätie. Inak taká obyčajná krimoška.

Mistr (2012)

Veľmi som sa tešila a o to väčšie je moje sklamanie.

Inspektor Regan (2012)

Už nikdy nechcem vidieť erotické scény s vyžratým penzistom Rayom Winstoneom. Ten obraz sa mi vryl do pamäti a neviem sa ho zbaviť. Nejako mi tam Ray nesadol, mala som celý čas pocit, že nezabehne ani len dvadsať metrov bez toho, aby si musel odpočinúť. Inak je to vcelku slušná a pozerateľná krimi, ale vzrušením som určite nevýskala.

Vražedná hra (2012)

Navzdory neznesiteľnému hlavnému hrdinovi (nesympatický, netalentovaný, miestami neskutočne trápny Perry), pokryvkávajúcemu scenáru a celkovej lacnote dávam za ***. Až také nízke (v súčasnosti 44%) hodnotenie si Cross nezaslúži.