Parallels (2015)

Nemôžem hodnotiť film, ktorý nemá koniec. Pôvodne to mal byť pilot k seriálu, takže...

Nebezpečný flirt (2015) (seriál)

Zatiaľ mám zmiešané pocity. Miestami je to vcelku brutálne, žiaľ, dosť často to skĺzava do naivnej MTV teen romantiky. "Drsný" policajt smrdí lakom na vlasy a pózuje ako manekýn, spanilá deva ani z kilometra nepôsobí ako hackerka a všetci po sebe hádžu zuckerbliky, no na druhej strane sa podrezáva a unáša jedna radosť.

Bez hranic (2013) (seriál)

Málokedy hodnotím seriál už po prvej epizóde a preto aj v prípade Crossing Lines dám ešte šancu na opravu prvého dojmu. Je to vcelku slušný trapas a keby som pilot hodnotila ako by išlo o film, dostal by odo mňa **.

Malé královny krásy (2009) (pořad)

Všetky tie "odpady", ktoré Toddlers and Tiaras obdržali, nepochybne patria tým úchylným matkám, ktoré sú schopné mučiť aj dvojročné dcéry, len aby vyhrali stupídnu súťaž krásy (alebo čoho). Niektoré decká plačú (aj od bolesti!), iné sa hádžu od nervov o zem a nájdu sa aj také, z ktorých sa stali ambiciózne mrchy už vo svojich štyroch rokoch. Boh žehnaj Amerike. Ten dokument ako taký by som nehodnotila ako odpad, to skôr ten obsah smrdí ako stará skládka. Keď som videla, ako ledva chodiace dievčatko, zmalované a načesané ako štetka, krútiac bokmi ako štetka hádzalo na porotu pohľady ako štetka, prestala som sa diviť, prečo sa pedofili vyhovárajú na to, že boli svojimi obeťami zvedení. No, amíci veru používajú podivný morálny meter. Alkohol až od 21, týranie vlastných detí bez vekového obmedzenia.

Senzi Senzus (1998) (pořad)

Smutná je už len tá predstava, že toto niekoho môže zabávať.

Myšlenky zločince: Chování podezřelých (2011) (seriál)

Nedokážem sledovať tento seriál kvôli otrasnému Whitakerovi, vyložene ma vytáča to jeho preafektované herecké "umenie". Človek má potom chuť fandiť skôr kriminálnym živlom, ako mužom/ženám zákona a tak by to asi nemalo byť (teda ak je človek psychicky v poriadku). A už som zase rozčúlená. Ale podľa tých dvoch dielov, ktoré som aj navzdory F.W. videla, o nič prevratné neprichádzam.

Vrána 4: Pekelný kněz (2005)

Boo........Videla som približne 15 minút a musím priznať, že som sa stihla od srdca zasmiať (zmalovaný Furlong opúšťa obydlie a snaží sa rozosievať strach a následne prichádza do baru, kde sa opäť snaží rozosievať strach) a taktiež sa hanbiť za všetkých zúčastnených (Boreanaz s príslušenstvom v kostole) a zároveň mi ich prišlo tak aj trošku ľúto. Už z prebalu je evidentné, čo asi človeka čaká, ale fanúšik prvej (jedinej) Vrany stále dúfa a chce dať šancu ďalšiemu a ďalšiemu vypelichanému vtákovi. S ohľadom na zhliadnutie iba malej vzorky, sa ani neodvažujem prideľovať hviezdičky (aj keď použitie množného čísla je možno trúfalosť).

Opičí král (1986) (seriál)

Je to už nejaký ten piatok, takže mi v pamäti ostali len útržky, ale najviac si pamätám na záchvaty smiechu, ktoré sme s kamarátkou chytali, keď sa zadarilo pozerať túto ničím neriedenú úchylnosť. Spomínam si ešte na takú krvilačnú pani, ktorá zarývala nechty do mozgu svojim obetiam a to mi pripadalo zaujímavé a určite aj všetkým ostatným malým deťom, ktoré usadali k televízoru, aby videli poskakujúceho, kňučiaceho idiota a jeho partiu. Nehodnotím, lebo neviem, z ktorého konca mám ísť.