Senzi Senzus

(pořad)
všechny plakáty
Hudební / Rodinný
Slovensko, 1998, 90 min

Hudobno-zábavný program populárnej skupiny Senzus - Pavol Peschl, Dušan Hergot, Igor Fekete a ich hostí.  Ťažiskovým prvkom programu SENZI SENZUS je prezentácia slovenskej ľudovej hudby,tradičných foriem ľudového humoru a to všetko spestrené atraktívnymi hosťami tohto a príbuzných žánrov.
Program narába s osvedčenými prvkami skečov v dokrútkach a nosným sploločným menovateľom na pozadí je zviditeľnenie Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a v širšej miere aj vinárstva na Slovensku na pôdoryse neformálnej súťaže vín domácich pestovateľov v konfrontácii so svetom.Repertoár skupiny Senzus narába s využitím populárnych úprav piesní slovenskej ľudovej hudby zo všetkých regiónov Slovenska až po originálne vlastné a prevzaté skladby.Spojenie hudby s ľudovým zabávačom a moderátorom Štefanom Hruštincom zaručuje osvedčený model zaujímavého zábavného programu,ktorý je dynamický a vhodný pre čo najširšie publikum. (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Peschl, Hergot, Fekete na pódiu a Golonka v hľadisku a potom len omieľanie toho istého v iných mestách a inak s trápnymi pokusmi o humor. Občas som sa pobavil, no asi skôr z tých trápností. Navyše ani oni sa nevyhli tým prezliekaniam sa do ženských šiat, tiež im atmosféru robili krásne slovenské tanečníčky, takže aj dedkovia občas zrejme slintali, ale ako celok to bolo hrozné, radšej mali zostať pri dedinských zábavách. ()

GILLWANDER odpad!

Zábava možno pre chorobne postihnutých transvestitov. Keď toto niekoho pobaví tak potom dotyčnému prekázať láskavosť a streliť ho rovno do spánku...0% ()

rudeboy odpad!

Spoločne s Drišľakovinami ešte o niečo viac, než absolútny suterén slovenskej televíznej zábavy, ktorí sa vďaka finančne podvyživenej STV neustále snaží o inváziu do našich domovov. ()

Darckol odpad!

Nikdy som to extrémne nesledoval, no raz som sa donútil pozerať pár minút a - bolo to strašné... Playback jak vyšitý, priblblé fóry a neustále zábery na ,,Žiletku"... 0,5/10, lebo raz za dlhý čas sa im (verím) nejaký vtip podaril. A fans nech sa na mňa nehnevajú :) ()

MaxForValue

Zaujímalo by ma, koľko ľudí videlo aspoň jednu časť tohto programu. Keď som pred pár rokmi videl pár častí Senzi Senzus, povedal som si "hlúposť". Dnes v tom vidím len inú formu zábavy, ktorú plne docenia len milovníci ľudového folklóru. Pre všetkých ostatných to bude (asi) len strata času. ()