Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Na pirátech je skvělé všechno až na tu délku. Depp je naprosto famozní a bez něho by byl film poloviční, když se na konci usmál do kamery tak jsem si tiše přál abych se s tím sympatickým, špinavým bídákem ještě jednou setkal – doufám (podle tržeb určitě), že se tak stane. Jsme totiž všichni křivý jak šavle, jo ho ho

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Arnold je zpet - to je bez debat.Misty velmi vtipne, misty hodne akcni, ale casto take hodne trapne...Kazdopadne je to vyborny popcorn, ktery si nehraje na nic vic nez ve skutecnosti je.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Blízká setkání nejsou ani tak dobrým filmem, nemají ani nějaký strhující děj, ale mají atmosféru, která člověka pohltí a pustí ho až po závěrečných titulkách. Magický film od mladého snílka pro všechny kdo věří...

Star Trek (1966) (seriál)

Na to jak pravěcé to vypadá jsou některé díly překvapivě propracované a vtahující. Jinak je to, ale velmi směšné!!!

Silverado (1985)

Klasický western jak má být. Přestřelky, krásné ženy, ulisní záporáci a perfektní sountrack. Jenom škoda, že vinou velmi špatné propagace film propadl.

Tanec s vlky (1990)

Nádherně vyprávěný příběh. Vše je na svém místě není tam nic navíc. Dokonalé dílo po všech stránkách. Pro mě když se řekne Kevin Costner tak se mi vybaví Tanec s vlky a všechno ostatní mu odpustím. Myslim si že to tanec s vlky je novodobým Lawrencem z Arabie. Věčná sláva Costnerovi on si to prostě za tenhle film zaslouží.

Záskok (1994)

Coenové si se svým kamarádem Samem napsali film pro radost. Film je báječná podívaná, která má úžasnou pohádkovou atmosféru a skvělé herce v hlavních i vedlejších rolích.

Crash (1996)

Zajímavě natočená perverzní úchylka. Já pro to, ale moc pochopení nemám. Bouračku jsem si prožil a, že bych si s toho zrovna radostí stříkal do textilu tak to teda ne:)

Moucha (1986)

Člověk, který se změní v mouchu. To zní jako pěkná kravina. Není dá se říct, že to je komorní příběh o vědci, kterému experiment změnil celý život a do určité části filmu to vypadá, že i k lepšímu.

Moucha 2 (1989)

To bylo hodně slaboučké. To jak si Stoltz vyndavá to oko a ještě k tomu tam placá ty nesmysly je opravdu jen pro silné povahy. To snad není ani B to je nějaký Z.