Dannyho parťáci (2001)

Takze osobne si myslim ze kdyby tam nehralo tolik hvezd tak ten film nema takhle vysoke hodnoceni. Vzdyt je to desna sracka

Sedm let v Tibetu (1997)

Jo hudba je fajn, kamera uzasna, ale pittuv ksichtik me proste vadi ty jeho hluboke pohledy pri kterych vlhnou kliny nejedne nactilete divence me vyslovene rusili.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Takze nejlepsi na filmu je Travolta jako zaporak. Slater ma charisma prejeteho mloka leziciho na rozpalene silnici a ta jeho buchta je taky k prdu. Nastesti je tu John Woo a ten to vsechno zachrani svoji dynamickou rezii.

Tváří v tvář (1997)

posledni dobry film s Travoltou a taky posledni opravdu povedny film od Johna Woo

Skřivánci na niti (1969)

K tomuhle filmu nemam co bych dodal. Menzel nikdy netocil neco moc na tvrdo a ze tohle by vydalo na slusnou depku. Poeticky film o zlocinech o kterych se melo mlcet vas ale nepusti ani po jeho konci.... To je jasny dukaz o tom ze depkoidni Trier vi o fimovani hodne malo.

Pták Ohnivák (1997)

To jenom za Rodena. Vorlicek dosal prideleneho kameramana a ty spolu behem nataceni nemluvily. je to na tom hodne videt. BTW ten kameram stoji za prd. Veskere temne sceny jsou opravdu temne neni tam nic videt. blee

Král sokolů (2000)

Dobrodruzny snimek s perfektni kamerou, ktera film umi prodat. Vorlicek reziruje vyborne a herci jsou presni. Film se mi moc libil

Arabela (1980) (seriál)

Tohle je genialita. To jak se tu prolina pohadkovy svet s tim nasim je super. Kam se hrabe shrek

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Tohle je vanocni klasika. Paradni pohadka. Jak by asi dopadla v rezii Jiriho Menzela. Ten ji mel delat puvodne. BTW Menzel Vorlicka primo nesnasi... Nicmene tohle je proste pecka a i Menzel musi uznat ze se to Vorlickovi povedlo.