Hrdina (2002)

Nemůžu teda říct jistě, že jsem to úplně pochopil takže to můžu hodnotit je velmi povrchně. Podle vizuálního a celkového dojmu.

Karate Kid (2010)

Tak si to vyjmenujeme..... Vážně dobrý herectví ze strany Jadena Smitha i co se bojového umění týče. Námět je taky dobrý a už osvědčený, nebyly tam ani žádný hollywoodský hlášky, co tak nemám rád a scenérie Číny je ohromná. Na závěr k dobru je tu ještě vážně roztomilá čísnká slečna.

Solomon Kane (2009)

Po všech stránkách 4 hvězdičkovej film. -1* za naprostou předvídatelnost příběhu způsobenou trailerem.

Spirit (2008)

ano, byl jsem zklamaný.. prvně. Kvůli vysokému očekávání. Ale když jsem to viděl znovu s tím, že se není na co těšit, tak mě to nadchlo. Trochu otravné jsou opravdu vleklé scény mezi akcëmi. Ale jinak fajn film.

Smrt panen (1999)

Jeden z mála filmů, které si pamatuju už z dětství a pamatuju si je do dnes... Až tak moc to na mě zapůsobilo.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Universe je hodně rozdílný od ostatních dílů. Základna fanoušků už dávno dospěla a tohle je na ně mřímo zaměřené. Víc, než řešení emzáků se prodírají vlastními problémy s nedostatky zdrojů a prostoru.... umozňuje to efekt.