Joudové (2012) (seriál)

americká MTV verze. Po prvním dílu se dá říct, že je to o něco slabší, jak originál ale pořád dívatelný.

Projekt X (2012)

Dreams have come true. Alespoň jako film.

Prometheus (2012)

Tohle že je počátek vetřelce? To radši neuralizerem do xichtu.

Where the Dead Go to Die (2012)

Nemyslím si, že mám na to tenhle film pochopit. Pokud účelem tohoto snímku bylo poskytnout výlet do mysli toho nejnarušenejšího z nejšílenějších, pak dokonalá práce. Protože jestli existuje peklo, pak existuje v mysli těhle lidí. A tohle je jeho perfektní vize.

The Divide (2011)

Těžko říct.... film je v podstatě plný chyb scénáře. Změny v chování zvali hopem, výlet mimo bunkr nedává moc smysl.. zkrátka se ocitnete až příliš moc ryhle v poslední, brutální fázy, ve které si režie libuje. Pak se dostaneme až přes okraj a následuje rychlý, neúplný konec. Na druhou stranu herci hrají velmi dobře a tím ještě utvrzují už tak silně trýznivou atmosféru uzavřeného prostoru. Možná snad jen těch 110 minut je moc... zbavit se tak přebytečných, kecacích scén vykreslujícíh backround story.

Ranař (2011)

Stifler? Ale kdeže. Seann William Scott se naprosto skvěle vymanil ze škatulky party idiota. Příjemný, vtipný průběh fimlu s úžasně intenzivním závěrem, co mě málem zvedl ze židle.

Insidious (2010)

V podstatě vážně skvělý... k podělání strašný bylo prvních 50 minut. Dalších 50 minut nic moc a konec bez konce.... *sad face*