Westworld - Dveře (2018) (série)

Scenáristický nezvládlé pokračování výborné první serie. Škoda... Vypadá to jako snaha ušetřit na scenaristech a dojet na vlně úspěšně první série. Těžce pokulhává logika... Doporučuji komentáře: Tosim, T2, gaudalin

Irčan (2019)

De Niro, Al Pacino, Joe Pesci rozehrává Scorsese přesně tak, jak jim do padne. A to doplňuje ještě "Vincent" aka Hervey Keitel. Sedí jim to. Epilog jedné éry. Pro někoho můžou scény působit přílis natahovaně, pro mě bych jich mohlo být 2x tolik. Velmi kvalitní kinematografický kousek, který není běžným večerním filmem pro širokou veřejnost. Je to asi spíše mužská záležitost. Vrcholné dílo této čtveřice na podzim jejich života. Příběh ve více než tříhodinové sekvenci zachycuje život italské mafie v celé jeho "kráse". Byť postava na okraji, hraje Peggy důležitou roli v célem filmu. 90%.

Lví král 3: Hakuna Matata (2004)

Bylo by hlavním hlediskem hodnocení příjemná a pohodová podívaná, tento film by jej splňoval vskutku dobře.

Kickboxer (1989)

Imho dobrý film. Samozřejmě skvělé souboje, ale hlavně skvělá část filmu byla, jak trénoval. Průběh filmu byl sice čitelný, ale to není v tomhle filmu zase tak podstatné. Celkove hodnocení 70%

REC (2007)

Opravdu nejvyšší třída horrou.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Pro mně o kapku horší než jednička. Ale taky hodně dobrá, už jen kvůli těch soubojů.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Kdo nehrál hry série AVP, asi se v tom moc nevyzná, ale pro vyvolené luxus podívaná :))

Odložené případy (2003) (seriál)

Zajímavé,jak jim každý vždycky všechno vysype po 10000 letech ^^ ale jinak krásných 85 %

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Horacio?! Snad nejhorší postava kterou jsem kdy viděl, na něho by se mohli točit parodie. Hlavně kvůli němu to nesnáším, ale taky futuristiké prvky laboratoří, které tam používají např. "přiblížit zaostřit", což je dnešním velkým hitem.