Tyson (2008)

Jediný dokument, který si dám do mé TOP 10! Já Tysona prostě zbožnuju (jako boxera i jako člověka -tu jeho skrytá povaha-, teda alespoň podle toho co o něm vím). Dokument senzačně natočený plný samých emocí. Pohled na člověka "stroj v ringu". Zvíře, které ale v sobě skrývá hrozně moc strachu, pochybností a nenávisti. Prostě Mike je podle mě nejlepší boxer v historii a současnou "nepřemožitelnou" těžkou váhu Kličky by rozbil oba během tří kol. To je IRON MIKE TYSON! -jen škoda, že se nezmiňoval o legendárním trenérovi jménem Teddy Atlas. Ale chápu, nerozešli se moc v dobrém :). 98%!! PS: R.I.P Tysons daughter

Stav milosti (1990)

Při sledování tohodle filmu jsem měl chuť vzít láhev whisky a lejt jí do sebe. Je to hrůza... furt tam jenom lejou :D a přitom je to gangsterka

Mandragora (1997)

Tak velkej potenciál a nakonec.... Velká škoda. Hodně špatná režie, výkony (kromě hlavních postav) byly zoufalé, scénář byl zhruba kvalitní, ale když by se to muselo probrat do hloubky, tak nic moc. Opravdu mě docela mrzí nevyužití takhle zajímavého tématu. 65%

Dead Man Running (2009)

Bohužel pro mě, jsem všechno pochopil, než byl konec, takže mě závěr vůbec nepřekvapil. Celou dobu to bylo takový nějaký. Herecké výkony - pohoda. Nic Extra. Danny Dyer mě už ale docela začíná štvát. Nějak mě přestává bavit. Za to Hassan mě furt baví! 50cent klasika. Prostě takovej normální UK film. 60%

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

"Když všechno ztratíš a vyhraješ, jsi hrdina! Když všechno ztratíš a prohraješ, jsi jen hlupák" 80%

Americké psycho (2000)

Vůbec nechápu, proč jsem tomu poprvé dal jen 2*. Viděl jsem to poprvé tak v roce 2005 a asi mě to moc nezaujalo. A včera 8.5.2013 mě to docela dost zasáhlo. Asi proto, že když jsem na to koukal poprvé, vůbec jsem neměl ponětí kdo je Ch. Bale a navíc moc mě téma seriových vrahů nezajímalo. Ale teď je to jinak. seriový vrazy mě hodně berou a Ch. Bale mě baví ještě víc. Tenhle film byl docela solidní pohled do psychopatovo mozku. Soundtrack taky naprostá dokonalost! Takže 85%!

Marnost nade vše (2012) (studentský film) odpad!

Úplnej nesmysl.. navíc hodně nudnej nesmysl

Bitch Slap (2009)

Nevím jak ohodnotit, takže krásnej průměr. Přesně 50%. A k dnešku to má zrovna i na csfd 50%. Takže krása. Je to o ničem, ale za ty ženský se prostě musí nahodit pár hvězd. Velká nadrženost!

Mládeži nepřístupno (2013)

No mě dostal menstruační cyklus a skvělá "typická" panika :D Krásně si z toho udělali prdel. Rodičovská výchova taky hodně povedený a vadí nevadí byl průměr, ale ty úkoly byly hodně zábavný! Jako je to sra*ka, ale dam tomu 4*, protože mě tohle baví.