Mučedníci (2008)

Hrozně natahovaný, dobrá první půle, slabej konec. Ale nedokázalo mě to přitáhnout k obrazovce a to je pro mě nejdůležitejší a nejpodstatnější. 40%

Štamgast (1987)

Skvělý herci, výborná režie... prostě báječnou pohodičku mi tenhle film dal. Ikdyž nevím, jestli to byl záměr. Koukalo se mi na to krásně! 90%

Nádherná Zelená (1996)

Skvělý námět, který buzeruje dnešní posranej svět! Škoda celkového filmu, který už tak dobře nedopadl. Ale za námět dávám 4*!

Veterán (2012)

Dal bych 3*, ale za Treja musim dát jednu navíc. On je prostě skvělej BADASS!

Requiem za sen (2000)

Snad nejdepresivnější film! Podle mě povinnost pro základní školy! Každej deváták na základní škole by měl vidět tenhle kousek! 100% za neuvěřitelnou věrohodnost!

UFC 149: Faber vs. Barao (2012) (pořad)

Jsem velkej fanda UFC. Zatim jsem dal jen samé 100% hodnocení, ale jak se říká, všechno je jednou poprvý. Promo zápasů ve eventu 149 byl dobrej, ale výsledný fighty moc ne. Bohužel. Neviděl jsem prelism fights tak hodnotim jen fighty z maineventu a musim říct, že se mi líbil pouze ten první. Ostatní byly průměrný a občas i nudný. A jak každý slyší, ani divákům se to často nelíbilo. UFC je skvělý, fighteři jsou skvělý, ale tenhle event na 100% opravdu není. Jinak vše ostatní opět skvěle zvládnuto od komentáře až po kameru. Až na ty fighty no :/ 80%

Vždy připraven! (2010)

Pro mě určitě překvapení. Čekal jsem absolutně stupidní sra*ku. Ale jak už tu někdo napsal, u tohodle filmu zažijete opravdu hodně pocitů. Rozhodně ale z tohodle filmu září pohoda. 75%

Taxikář (1976)

Sám se cejtim jako Travis! Nejradši bych udělal to co on...! ==="You talkin to me?! You talkin to me?!?!?!"=== Aktualizace: smysl toho filmu a herecké výkony se nedají popsat. Když jsem tenhle film viděl poprvý, tak jsem tomu dal asi jen 2 nebo 3*, ale když se nad tím filmem člověk zamyslí, tak zjistí, že je to neuvěřitelně dobrej film! Jsem rád, že jsem ho viděl. R. De Niro to zahral naprosto geniálně! Ikdyž Taxikáře zatím nedám mezi mé TOP10 filmy, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Za pár dní se na něj podívám znovu a nejspíš si ho dám mezi oblíbené! 97%! Doporučuju!

Tajemství (2006) odpad!

Ale notak... to snad ne. Když jsem byl malej, furt jsem myslel na gameboye a nikde jsem ho nedostal. Vaše teorie zklamala KRETÉNI! Hodinu a půl furt to samý dokola?! Díky, ale po 50 minutách jsem to vypnul! Mrdka, co si zaslouží 0%! Už vidím, jak např. dítě v africe co nemá vůbec nic začne myslet pozitivně a hned se mu všechno splní. A to s tím probuzením... to mě rozesmálo totálně nejvíc! :D Ještě jednou --- 0% ---

Hurá do basy (2006)

První 3/4 filmu byla skvělý, ale ten konec se mi moc nelíbil. Škoda, občas tam byla hodně dobrý hlášky!