MUNRO

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.11.2018  23:12
    Grinch (2018)

Až na ty trapácký rýmovačky,kterýma je děj prostoupenej.Nevím,jestli je to i v originálu,ale v českém znění mně to deptalo.

• 28.10.2018  01:01
    Svědectví o zkáze Titaniku (TV film) (2011)

Katastrofa o potopení Titanicu je moje celoživotní úchylka.Mám doma snad všechny knížky o této tragédii,které se kdy objevili na Českém trhu,dokonce už expanduji i na trh zahraniční a nenechám si ujít žádný dokument,zkrátka se jedná o mou srdeční záležitost.Tahle nesmyslná slátanina je ale suverénně to nejhorší,co jsem o zkáze Titanicu kdy zaznamenal.Co má za význam natočit dokument o fiktivních výpovědích fiktivních herců?..Proč?I kdyby šlo o přesné oficiální výpovědi přeživších(o čemž silně pochybuji),tak ty "jakoby srdceryvné"výpovědi přeživších herců-neherců jsou komické a trapné,stejně jako herecké výkony již zmiňovaných neherců.Co se týče faktografických údajů,tak ty jsou rozhodně z velké části abnormálně přikrášlené a nafouknuté.Co se týče výtvarného zpracování a počítačových triků,to je vyloženě komedie.To toulání po liduprázdných chodbách a všudypřítomné ticho na potápějícím se přelidněném parníku je fakt pecka.Nebetyčná zbytečnost.Nejhloupější zpracování všech dob.

• 27.10.2018  17:22
    22 July (2018)

Nemá cenu řešit jak to ve skutečnosti je s totálně bezmozkovým systémem celoevropského trestního řádu.Norsko bohužel svou strukturou soudnictví a trestního zákoníku jako takového ve své dementnosti stoupá až na samotný vrchol.Vymaštěnej magor kterej zabije 77 lidí a stovkám dalších zničí život za své činy inkasuje celu ve formátu hotelového pokoje s vlastním příslušenstvím,Playstationem a jinými vymoženostmi.Všem pohlavárům z Unie,i všem státníkům napříč celou Evropou bych za tenhle jejich ultramagoristickej paskvil že "každý má svá práva" rozkopal koule do modra a zavřel je do cely metr na metr k hajlujícímu Breivikovi.Hovno má nárok na svoje práva!Utratit ho!Debilních zákonů roztroušených na příkaz Unie po celé Evropě využívají hojně i Češi,kteří dnes vypouštějí z kriminálu několikanásobné vrahy na počkání.Bohužel mentálové z Unie hájí práva vrahů a recividistů,ale upírají normálním lidem právo zvolit si v referendu trest smrti.Kdyby ta volba byla,nepochybuju o tom,že by jsme nemuseli dělat na takovej kriminální póvl jako je Breivik,nebo u nás Biedermann,Stodolovi,Vít,Zienertová,Gančarčík,Kučerák,Vocásek nebo Kott.Jinak samotný film je natočený přehledně a hlavně inteligentně.Co se týče filmařského umu,jsme na prznění dramatické historie na úplné špici zase my Češi.U nás si bohužel každý druhý režisér pro mne z nepochopitelných důvodů hraje na umělce a speciálně při produkci dramaticko-kriminálních faktografických snímků vytváří neuvěřitelné rádobyartové sračky,viz.Hodinu nevíš,Milada,Já-Olga Hepnarová atd.Je zajímavé,že napříč celou Evropou jsem nikdy nikde neviděl žádný film natočený podle skutečných událostí,který by byl natočen ve stylu ART.To jen Češi si hrajou na něco co nejsou a ještě si za to rozdávají ceny..

• 11.10.2018  17:12
    Apostasy (2017)

Z mého pohledu je jakékoliv světové náboženství pouhopouhá lobotomie a Jehovisté jsou ve vymívání mozků před ostatními ještě o krok napřed..

• 30.9.2018  09:49
    Like Father (2018)

Výletní parník,moře,dovolená.To mi stačí ke štěstí.Uznávám,že kdyby se děj tohohle filmu odehrával třeba v hotelu v Berlíně,hodnotil bych ho jako těžký průměr.Příběh je prostinký,dcera se po nevydařené svatbě seznamuje se svým otcem,kterého prakticky celý život neviděla.K tomu jim dopomáhá poměrně tradiční párek gayů,dvojička důchodců a další pár,tentokrát černošský.Občas do téhle komunity vstoupí další zavrženec v podobě Setha Rogena,který mi mimochodem v trochu vážnější roli vůbec neseděl.Tím,že se ale tahle otřepaná historka odehrává na výletní lodi dostává pro mě osobně úplně jiný rozměr.Silně mi to připomělo mou oblíbenou francouzskou sestru s hovadským názvem-Loď lásky.Já se bavil.

• 30.9.2018  09:33

I přes dementní chování obou protagonistek a haldu nelogičností se na to dalo koukat.Les,jezero,lovecká chata,tohle prostředí prostě nikdy neomrzí.Jen je třeba u toho moc nepřemýšlet,prostě vypnout mozek a koukat.

• 22.9.2018  21:50

Knížku Medvídka Pú jsem nikdy nečetl,nějak tahle postavička v dětství prošla kolem mě bez povšimnutí a musím říct že jsem o nic nepřišel.Nevím,jaký charakter mají plyšové postavičky v původní knižní verzi,ale v tomhle filmovém zpracování je především Pú postavičkou neustále se utápějící v absolutní depresivní opici.Ona vůbec první polovina filmu působí nesympaticky.Druhá půle se s přivřením obou očí dá skousnout,ale zápletka je strašně primitivní až hloupá a medvídek Pú a ten vyžranej osel by za tu svou ukńouranost zasloužili nakopat do prdele.Navíc nedělám to u originál dabingu často,vlastně skoro vůbec,ale dabing Púa i tlustoosla(jestli to teda vůbec byl osel..)byl podobně nesympatický jako jeho původci.Jsem rád,že mě v dětství Medvídek Pú minul,možná bych už teď brouzdal chodbami po sanatoriu v Bohnicích..

• 8.9.2018  08:44

Filmu by spíše slušel název-Dobrák k pohledání,než Trouba k pohledání.Ale to už je taková tradice Českých produkčních společností vymýšlet nesmyslné názvy k filmům,které pravděpodobně nikdo před uvedením u nás nikdo ani neviděl.Jinak téměř tradičně nesdílím většinu komentářů zde,z mého pohledu jde o naprosto pohodovou komedii z mé oblíbené Francouzské produkce.Je třeba si uvědomit,že jak Gérard,tak Catherine jsou v důchodovém věku a těžko budou na plátně předvádět nějaké pohybové a řachandové eskapády jako v osmdesátých letech.A pokud je chceme vidět v tomhle pokročilejším věku v jednom filmu(a já chci!!!),musíme se logicky smířit s tím,že nepůjde o nějakou crazy-comedii.Naopak Gérardovi tahle poloha pohodáře sedí naprosto dokonale.Co mně osobně na filmu jako jediné neskutečně vadilo,ale to byl jen můj osobní problém,byl prochlastanej a protivnej hlas paní Balzerové,díky čemuž jsem se ani netěšil,až se v záběru objeví a promluví Catherine Deneuve..

• 1.8.2018  22:43

Jen by mě zajímalo,kterej vymaštěnec vyprodukoval ten imbecilní překlad názvu..

• 29.7.2018  22:30

Neskutečný..Hodnoceno po 10 minutách..

• 24.7.2018  12:06
    Pyramida (2014)

Škoda toho zpraseného závěru.

• 7.5.2018  10:06

Jako milovník přírodopisných dokumentů musím říct,že tento dokument o jinak krásném ostrově Santorini patří k nejslabším,jaké jsem kdy viděl.Nebo spíše k nejnudnějším.Ostrov v podání tohoto dokumentu vypadá pochmurně,až nevábně.Podmořské záběry vypadají jakoby je točil Pepík z Hřenska na fotokameru zakoupenou ve stánku u silnice,což je vzhledem k faktu,že štáb navštívil podmořskou pamětní desku legendy Jacquese-Yvese-Cousteaua až ostudné.Jestli to snad měl být úmysl,tak jsem ho nepochopil..Dalším problémem je,že v dokumentu se řeší až příliš nezajímavých témat,blbostí.Předlouhé záběry na lidské tváře,odpudivě ponuré křesťanské náměty,atd.Spíš mi to celé přijde jako nějaký sociologický odvar o Řecké kultuře a historii,než přírodopisný dokument.

• 30.4.2018  22:30
    Štiky (TV pořad) (2018)

Vůbec poprvé si dovoluji udělit hodnocení,aniž bych shlédnul byť jen jedinou minutu.Stačí mi to málo,co na internetovém portálu Seznam.cz občas naskočí mezi zprávy dne a koutkem oka to zachytím když sjíždím na sport.Víc nepotřebuji..

• 24.4.2018  17:18
    Milada (2017)

Další artovej paskvil.Na co si to Ti Čeští režiséři hrajou?Nemá to hlavu,ani patu.Chudák Horáková,tohle si nezaslouží..

• 8.4.2018  22:02
    Prezident Blaník (2018)

Humus,odpad,absolutní dno..Najbrt byl,je a bude nejhorší "režisér" v historii České kinematografie.Co film,to žumpa.Touhle lichvárnou se jen trapně hlásí k Pražské kavárně a dává naprosto jasně a najevo svou náklonost k nejmenovanému prezidentskému kandidátovi.Najbrt jen úlisle využil svých možností k propagaci vlastního názoru ruku v ruce s ČT,která ač tvrdí opak,stává se politicky závislou,což je vzhledem k její veřejnoprávnosti pěkná prasárna.Najbrt s Hřebejkem by se místo toho věčného politického fńukání měli spíš posadit na prdel,chytit za rypák a radši pořádně dělat řemeslo,které je živí.Od té doby co Hřebejk vyštěkává své politické názory do éteru nestojí jeho filmy za nic.U Najbrta je to horší,ten asi normální film natočit ani neumí.Jestli tady nějakej chytrolín bude na můj příspěvek jakkoliv negativně reagovat,předem avizuju,že je mi jeho názor u řiti.Totálně.Fakt,že tahle ubohá politická propaganda,navíc neskutečně debilně natočená je zde hodnocena v červených číslech má jednoduše jen dva možné směry zastánců.Jedni jsou uživatelé,kteří hodnotí podle již nastoleného ratingu a druzí jsou zhrzení voliči.Stejně jako Najbrt,Hřebejk,Daniel,ČT,Seznam,atd.Jiné vysvětlení existovat nemůže,protože tohle nestojí ani za flus..

• 30.3.2018  10:03

No,Theo Fleury ani po 20 letech nedokáže evidentně náš triumf v Naganu kousnoutJen ať se trápí chlapec,Nagano bylo a bude vždycky naše!!!!!!!!!!!

• 30.3.2018  09:54

Tohle je naprosto bombastická minisérie!Viděl jsem první a třetí díl,druhý není k sehnání,alespoň ne s titulkama,ale ty dva díly byl nehorázný nářez.Gangy,chlast,děvky,drogy,steroidy,fotbal,kluby,prachy,prostě podsvětí jako prase.Navíc silně inspirováno známou popravou tříčlenného muscle-drogového gangu v Essexu,o kterém tato série vypráví.Skvělý střih,hudba,parádně odpracované drsné scény,a že jich tu je!Pokud človék není slečinka,musí u těhlech kousků chrochtat blahem.Já chrochtal a chrochtám ještě teď.Že Rise of the Footsoldier minul Českou distribuci mě ani nepřekvapuje,v době,kdy se do vlády serou komunisti se ani není čemu divit.

• 19.3.2018  16:28

Nedokoukáno.Když tam ta šedesátikilová holčina vyřídila Austina a po něm to stoosmdesátikilové dvoumetrové tele,už jsem to nedal.I Bé-Céčkové filmy by měly mít své limity.

• 15.3.2018  21:47

Christian Clavier zraje jako víno.V posledních letech produkuje jednu pecku za druhou.Navíc jeho herectví kupodivu nemrší dabingoví režiséři a s železnou pravidelností mu přidělují hlas Pavla Trávníčka,který mu padne jako prdel na hrnec.Z mého pohledu jen škoda,že Christian netočí víc filmů.

• 3.3.2018  22:21
    Invaze žraloků (TV film) (2008)

Vzhledem k tomu,že se jedná o televizní produkci,tak to není zase taková tragédie,jak naznačuje celkový rating.Naopak první díl je v pohodě,silně mi připomínal moji velmi oblíbenou Krakatici.Druhý,akčnější díl naopak slibnou první část zcela mrší,a balancuje téměř na hraně odpadu.Zatímco první polovina je jakýmsi dramatem o strastech přímořského městečka,jehož pohodu naruší movitý investor,který skupuje veškeré pozemky za účelem vystavění turistického resortu.Jak už to bývá,vždy se najde někdo,kdo prodat nechce a tuší nějakou lumpárnu.A tuší samozřejmě správně,protože investor si vypomáhá tím,že do zálivu vypouští ze staré elektrárny fosfor,čímž vyhubí ryby,rybářské sítě tak zejí prázdnotou a rybáři tak ochotně prodávají své pozemky.Má to ale háček,fosfor žralokům nevadí,naopak vytvářejí kombinovaná hejna a do zálivu se stahují.A mají hlad.I když to zní ohraně,dá se na to koukat a v kombinaci s krásným prostředím městečka vypadá první část vzhledem k tomu,že jde čistě o televizní počin slušně.Naopak,ve druhé polovině se začnou vytahovat zbraně a idylka rybářského městečka jde do háje.Navíc je v pokračování tolik nelogičností,že to hlava jen těžko pobírá.Vrcholem je skákání do vody plné žraloků a odhánění je z pláží pulzní pistolí!Proboha proč!Samozřejmě nemá cenu se bavit o tricích,protože ty jsou laciné a jen zřídkakdy se objeví scéna a žralok připomínající reálně anatomického tvora,nicméně viděl jsem desítky mnohem tragičtějších filmů s výrazně horšími,a směšnějšími efekty.Nicméně tohle není odpad.Ani omylem.Co mě tedy hodně zarazilo byl naprosto tragický herecký výkon Daryl Hannah.Ta ženská se tváří tak strašně nepřirozeně a hraje tak amatérsky,že ji do kapsy strčí i mistr céčkových filmů John Schneider.A to je co říct..

• 16.2.2018  21:32
    Dlouhá míle - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (1989)

Poslední díl neuvěřitelným způsobem zahrabává jinak celkem slušnou sportovní sérii do země.Tolik klišovitosti kolik dokázal režisér Adamec se scénáristou Hubačem nacpat do jediného dílu,to zůstává rozum stát.Vrcholem bylo,jak se Vesecký alias Skopal v tunelu vrátl k odpadlému běžci,zachrańuje ho na úkor svého vítězství,ostatní kolem probíhají a pan Bakalář dokola opakuje jak hrdinský čin Vesecký spáchal,to je na hraně socialistické propagandy a totální vylízanosti.Seriál byl natočen v roce 1989,tak pravděpodobně scénář psal pan Hubač ještě za totality,soudruhům na míru.Propaganda "správného"člověka jako prase.

• 9.1.2018  22:29
    Svět podle Daliborka (2017)

No tak jestli má tahle nebetyčná pí.ovina srovnatelné ohodnocení s komediemi-dramaty typu Bobulí,Účastníků zájezdu,Krásky v nesnázích,nebo U mě dobrý,tak tady má řada uživatelů řádně vydlabáno..

• 4.1.2018  16:47
    Zabij mě třikrát (2014)

Stejný důvod jako u Sendera.Odmítám koukat na debilní filmy ve kterých hraje od začátku do konce stupidní hudba.Po 15 minutách se sluchátkama na uších chytám nerva,protože mi hlava duní z kripláckého ozvučení které je naprosto příšerné.Když si budu chtít pustit cédéčko,pustím si muziku na kterou mám zrovna náladu.A když si pustím film,chci vidět film.

• 20.12.2017  09:23
    Holky na tahu (2017)

V Americe už asi nedokážou natočit vtipnou komedii typu "loučení s čímkoliv",aniž by základním kamenem nebyly drogy.Když se začali asi po 20 minutách tyhle "princezny" sjíždět,vypnul jsem to.Nevím co mají všichni ti rádobyrežiséři v palicích(vlastně asi tuším..),když ve svých filmech v podstatě nabádají k drogám,vždyť je to hrozná prdel.Vykuřte si palici,nebo něco píchněte do žíly a zažijete mejdan.Takhle se bojuje proti drogám!Paráda!...

• 19.12.2017  13:42
    Sendero (2015)

Vlastně ani nevím,jaký ten film je.Po 15 minutách jsem to stopnul,protože jsem neměl chuť poslouchat dementní hudbu,kterou je film ozvučen.Ať se mluví,chodí,sedí,nebo nedělá nic,je v pozadí spuštěna debilní zvuková kulisa.Je to jednoznačně imbecilní nápad,protože místo křupání štěrku pod podrážkou boty,vrzání zrezivělých pantů,nebo pofukování větru-což jsou věci,kvůli kterým si do sluchátek pouštím volume na max,kvůli navození opravdové atmosféry-tady člověku duní do palice neskutečně protivná hudba,která je navíc neskutečně kriplovská.Film samotný nemusí bejt špatnej,ale já bych to nevydržel poslouchat ani o minutu dýl.

• 11.12.2017  20:18
    Dítě nebo kariéra (TV film) (2006)

Jedna za film,jedna za Olivii Bonamy.Víc ani ťuk.

• 10.12.2017  09:22

Nebýt faktu,že se celý děj točí kolem trávy,dal bych vyšší hodnocení.Nevím proč všichni režiséři dělají z huličů vtipný a zábavný lidi.Realita je taková,že tahle chamraď zašpiňuje parky,vyhuluje si kedlubny na dětských hřištích a jsou ready jen když mají vyhulenou svou dávku.Když ne,stávají se časovanou bombou,jsou agresivní,nervózní a všehoschopní.Začne to pár nevinnými občasnými jointy a vyvine se z toho těžká závislost a naprosto vygumovaná hlava,které je všechno jedno,nic neřeší,jen kde si sehnat(za jakoukoliv cenu)další brko.A o těhlech špínách se točí filmy..

• 27.11.2017  21:18
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Vysvětlím..Hned na úvod bych podotknul,že i přes drobné pochybnosti(opravdu drobné)jsem o Kajínkově vině v případě dvojnásobné vraždy nikdy nepochyboval.Nesouhlasím ani s jeho propuštěním,na druhou stranu je to věc justice v tomhle státě.Dnešní debilní systém je totiž postavený tak,že i několikanásobní vrazi se po odpykání 20-30 let vracejí z vězení.Doživotí u nás neexistuje,je to jen pojem.Jediná možnost jak může vrah skutečně dožít v kriminále je ta,že je odsouzen v pokročilejším věku a zkrátka nepřežije ten 20-30 letý trest.Jinak řečeno,pokud zabijete třeba 3 lidi a je vám v tu chvíli např.25 let,je 99%šance že se kolem padesátky dostanete ven.To je například případ spartakiádního vraha Straky,pak je tu třeba trojnásobný vrah Klásek,o kterém mluvil Kajínek,nebo feťák Gančarčík,který vyvraždil tříčlennou rodinu a v šedesáti letech nejpozději půjde ven,protože v době činu neexistoval doživotní trest,tak ho prostě nemohl dostat..Kdyby ho dostal,musel by o propuštění alespoň zažádat,takhle si prostě trest odpyká a může jít znovu vraždit.Pravděpodobně venku z kriminálu je i čtyřnásobný vrah Vacík,jehož jednou obětí bylo i 6leté dítě.Odpykal si svých 20 let a nejspíš byl propuštěn(pokud nezemřel,což vzhledem k státní ochraně téhle verbeže není možné zjistit),protože není v současnbosti údajně registrován v žádné věznici..A teď k věci.Osobně jsem pro,aby se podobné dokumenty o kriminálnících točili,pokud možno z vězení.Svým způsobem je zajímavé slyšet,co je k jejich činům vedlo,navíc například v Kajínkově podání je možno udělat si obrázek o samotném působení vězňů,vězeňské služby,atd. v jednotlivých věznicích.Jak jinak se například dozvíte přímo od zdroje,že bachaři nosí vězňům drogy a pak je píchaj..Třeba se nějakej zaprděnec nahoře zamyslí a něco s tím udělá,protože je to ke zvracení.Ale to asi ne..Kajínek tenhle dokument sice pojímá jako takovou svojí agitku,zároveň si ale podráží nohy sám.Když se člověk pořádně zaposlouchá,najde spoustu věcí,ve kterých si Kajínek protiřečí.Pro mně je například tragikomické,že hlásá o svojí nevinnosti a jak kvůli tomu utíká z vězení a přitom byl připraven s sebou vzít dvojnásobného vraha Vlasáka,kterej na poslední chvíli ze strachu couvnul.Tak když není vrah a na truc tomu chce z basy utéct,tak proč chce mezi nás vzít vraha,kterej se za svoje činy nijak neospravedlňuje?Takových kontrastů jsou v dokumentu desítky.Ono takhle..Když několikanásobné vrahy rovnou nevěšíme,tak těžko můžeme kritizovat Kajínka,že dělá něco špatně,když natočí dokument.Nevím přesně kolik let si za ty vraždy odseděl,ale dle současných zákonů hádám,že s ohledem na desítky dalších vrahů,kteří jsou mezi námi si vlastně svůj trest stejně už odpykal.Když přijde nějaký politik s extrémnějším názorem a s nabídkou znovuzavedení trestu smrti,tak ho stejně nezvolíte.Tak nemelte hubou že si propuštěný vězeň natočí dokument.No a poslední věc je ta,že je třeba si uvědomit,že když Česká justice není schopna za x let nashromáždit nezvratné důkazy o tom,že je Kajínek vrah,tak pak se není možné divit tomu,že ho prezident omilostní.Osobně se přikláním k tomu,že na Borských polích byl,ale když neexistujou opravdu jasné důkazy,tak bych mu tu milost dal taky.Na rozdíl např. od Straky,nebo Gančarčíka,kde důkazy byly nezvratné.-11.12.Po odvysílání posledního dílu odečítám jednu hvězdu.Sledovat lidi a především učně jak uznale poplácávají po ramenou kriminálníka,který jim v učebně říká,že ho bavilo krást,to už je moc..

• 29.5.2017  21:13
    Ostravak Ostravski (2016)

Jsem jihočech,takže tenhle humor asi nemůžu pochopit..

• 28.5.2017  09:36

Mám tradičně přesně opačný názor,než většina Art-uživatelů na ČSFD.Dvojka je oproti jedničce o parník lepší.Ubylo přiteplených záběrů na herce v odpudivých plavkách,i díky účasti akvabel,přibylo úsměvných scén(opět navzdory většiny uživatelů) a hlavně děj se tentokrát točí okolo postavy Bolka Polívky,což celý film jednoznačně posouvá dopředu.Bolek je prostě king.Naštěstí ho pan Svoboda taky nesvléknul do plavek.Sorry Bolku..Četl jsem tu i názory na vizáž ZuzanyNorisové.A co..Genetika+mateřství udělá své.To neznamená,že když přibere nějaké kilo,tak bude sedět doma na prdeli,za zataženými závěsy.David Novotný taky vypadá jako vorvaň kříženej se Shrekem a jakej je to borec.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8