MUNRO

okres Český Krumlov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 8.9.2018  08:44

Filmu by spíše slušel název-Dobrák k pohledání,než Trouba k pohledání.Ale to už je taková tradice Českých produkčních společností vymýšlet nesmyslné názvy k filmům,které pravděpodobně nikdo před uvedením u nás nikdo ani neviděl.Jinak téměř tradičně nesdílím většinu komentářů zde,z mého pohledu jde o naprosto pohodovou komedii z mé oblíbené Francouzské produkce.Je třeba si uvědomit,že jak Gérard,tak Catherine jsou v důchodovém věku a těžko budou na plátně předvádět nějaké pohybové a řachandové eskapády jako v osmdesátých letech.A pokud je chceme vidět v tomhle pokročilejším věku v jednom filmu(a já chci!!!),musíme se logicky smířit s tím,že nepůjde o nějakou crazy-comedii.Naopak Gérardovi tahle poloha pohodáře sedí naprosto dokonale.Co mně osobně na filmu jako jediné neskutečně vadilo,ale to byl jen můj osobní problém,byl prochlastanej a protivnej hlas paní Balzerové,díky čemuž jsem se ani netěšil,až se v záběru objeví a promluví Catherine Deneuve..

• 1.8.2018  22:43

Jen by mě zajímalo,kterej vymaštěnec vyprodukoval ten imbecilní překlad názvu..

• 29.7.2018  22:30

Neskutečný..Hodnoceno po 10 minutách..

• 24.7.2018  12:06
    Pyramida (2014)

Škoda toho dementního závěru.

• 7.5.2018  10:06

Jako milovník přírodopisných dokumentů musím říct,že tento dokument o jinak krásném ostrově Santorini patří k nejslabším,jaké jsem kdy viděl.Nebo spíše k nejnudnějším.Ostrov v podání tohoto dokumentu vypadá pochmurně,až nevábně.Podmořské záběry vypadají jakoby je točil Pepík z Hřenska na fotokameru zakoupenou ve stánku u silnice,což je vzhledem k faktu,že štáb navštívil podmořskou pamětní desku legendy Jacquese-Yvese-Cousteaua až ostudné.Jestli to snad měl být úmysl,tak jsem ho nepochopil..Dalším problémem je,že v dokumentu se řeší až příliš nezajímavých témat,blbostí.Předlouhé záběry na lidské tváře,odpudivě ponuré křesťanské náměty,atd.Spíš mi to celé přijde jako nějaký sociologický odvar o Řecké kultuře a historii,než přírodopisný dokument.

• 30.4.2018  22:30
    Štiky (TV pořad) (2018)

Vůbec poprvé si dovoluji udělit hodnocení,aniž bych shlédnul byť jen jedinou minutu.Stačí mi to málo,co na internetovém portálu Seznam.cz občas naskočí mezi zprávy dne a koutkem oka to zachytím když sjíždím na sport.Víc nepotřebuji..

• 24.4.2018  17:18
    Milada (2017)

Další artovej paskvil.Na co si to Ti Čeští režiséři hrajou?Nemá to hlavu,ani patu.Chudák Horáková,tohle si nezaslouží..

• 8.4.2018  22:02
    Prezident Blaník (2018)

Humus,odpad,absolutní dno..Najbrt byl,je a bude nejhorší "režisér" v historii České kinematografie.Co film,to žumpa.Touhle lichvárnou se jen trapně hlásí k Pražské kavárně a dává naprosto jasně a najevo svou náklonost k nejmenovanému prezidentskému kandidátovi.Najbrt jen úlisle využil svých možností k propagaci vlastního názoru ruku v ruce s ČT,která ač tvrdí opak,stává se politicky závislou,což je vzhledem k její veřejnoprávnosti pěkná prasárna.Najbrt s Hřebejkem by se místo toho věčného politického fńukání měli spíš posadit na prdel,chytit za rypák a radši pořádně dělat řemeslo,které je živí.Od té doby co Hřebejk vyštěkává své politické názory do éteru nestojí jeho filmy za nic.U Najbrta je to horší,ten asi normální film natočit ani neumí.Jestli tady nějakej chytrolín bude na můj příspěvek jakkoliv negativně reagovat,předem avizuju,že je mi jeho názor u řiti.Totálně.Fakt,že tahle ubohá politická propaganda,navíc neskutečně debilně natočená je zde hodnocena v červených číslech má jednoduše jen dva možné směry zastánců.Jedni jsou uživatelé,kteří hodnotí podle již nastoleného ratingu a druzí jsou zhrzení voliči.Stejně jako Najbrt,Hřebejk,Daniel,ČT,Seznam,atd.Jiné vysvětlení existovat nemůže,protože tohle nestojí ani za flus..

• 30.3.2018  10:03

No,Theo Fleury ani po 20 letech nedokáže evidentně náš triumf v Naganu kousnoutJen ať se trápí chlapec,Nagano bylo a bude vždycky naše!!!!!!!!!!!

• 30.3.2018  09:54

Tohle je naprosto bombastická minisérie!Viděl jsem první a třetí díl,druhý není k sehnání,alespoň ne s titulkama,ale ty dva díly byl nehorázný nářez.Gangy,chlast,děvky,drogy,steroidy,fotbal,kluby,prachy,prostě podsvětí jako prase.Navíc silně inspirováno známou popravou tříčlenného muscle-drogového gangu v Essexu,o kterém tato série vypráví.Skvělý střih,hudba,parádně odpracované drsné scény,a že jich tu je!Pokud človék není slečinka,musí u těhlech kousků chrochtat blahem.Já chrochtal a chrochtám ještě teď.Že Rise of the Footsoldier minul Českou distribuci mě ani nepřekvapuje,v době,kdy se do vlády serou komunisti se ani není čemu divit.

• 19.3.2018  16:28

Nedokoukáno.Když tam ta šedesátikilová holčina vyřídila Austina a po něm to stoosmdesátikilové dvoumetrové tele,už jsem to nedal.I Bé-Céčkové filmy by měly mít své limity.

• 15.3.2018  21:47

Christian Clavier zraje jako víno.V posledních letech produkuje jednu pecku za druhou.Navíc jeho herectví kupodivu nemrší dabingoví režiséři a s železnou pravidelností mu přidělují hlas Pavla Trávníčka,který mu padne jako prdel na hrnec.Z mého pohledu jen škoda,že Christian netočí víc filmů.

• 3.3.2018  22:21
    Invaze žraloků (TV film) (2008)

Vzhledem k tomu,že se jedná o televizní produkci,tak to není zase taková tragédie,jak naznačuje celkový rating.Naopak první díl je v pohodě,silně mi připomínal moji velmi oblíbenou Krakatici.Druhý,akčnější díl naopak slibnou první část zcela mrší,a balancuje téměř na hraně odpadu.Zatímco první polovina je jakýmsi dramatem o strastech přímořského městečka,jehož pohodu naruší movitý investor,který skupuje veškeré pozemky za účelem vystavění turistického resortu.Jak už to bývá,vždy se najde někdo,kdo prodat nechce a tuší nějakou lumpárnu.A tuší samozřejmě správně,protože investor si vypomáhá tím,že do zálivu vypouští ze staré elektrárny fosfor,čímž vyhubí ryby,rybářské sítě tak zejí prázdnotou a rybáři tak ochotně prodávají své pozemky.Má to ale háček,fosfor žralokům nevadí,naopak vytvářejí kombinovaná hejna a do zálivu se stahují.A mají hlad.I když to zní ohraně,dá se na to koukat a v kombinaci s krásným prostředím městečka vypadá první část vzhledem k tomu,že jde čistě o televizní počin slušně.Naopak,ve druhé polovině se začnou vytahovat zbraně a idylka rybářského městečka jde do háje.Navíc je v pokračování tolik nelogičností,že to hlava jen těžko pobírá.Vrcholem je skákání do vody plné žraloků a odhánění je z pláží pulzní pistolí!Proboha proč!Samozřejmě nemá cenu se bavit o tricích,protože ty jsou laciné a jen zřídkakdy se objeví scéna a žralok připomínající reálně anatomického tvora,nicméně viděl jsem desítky mnohem tragičtějších filmů s výrazně horšími,a směšnějšími efekty.Nicméně tohle není odpad.Ani omylem.Co mě tedy hodně zarazilo byl naprosto tragický herecký výkon Daryl Hannah.Ta ženská se tváří tak strašně nepřirozeně a hraje tak amatérsky,že ji do kapsy strčí i mistr céčkových filmů John Schneider.A to je co říct..

• 16.2.2018  21:32
    Dlouhá míle - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (1989)

Poslední díl neuvěřitelným způsobem zahrabává jinak celkem slušnou sportovní sérii do země.Tolik klišovitosti kolik dokázal režisér Adamec se scénáristou Hubačem nacpat do jediného dílu,to zůstává rozum stát.Vrcholem bylo,jak se Vesecký alias Skopal v tunelu vrátl k odpadlému běžci,zachrańuje ho na úkor svého vítězství,ostatní kolem probíhají a pan Bakalář dokola opakuje jak hrdinský čin Vesecký spáchal,to je na hraně socialistické propagandy a totální vylízanosti.Seriál byl natočen v roce 1989,tak pravděpodobně scénář psal pan Hubač ještě za totality,soudruhům na míru.Propaganda "správného"člověka jako prase.

• 9.1.2018  22:29
    Svět podle Daliborka (2017)

No tak jestli má tahle nebetyčná pí.ovina srovnatelné ohodnocení s komediemi-dramaty typu Bobulí,Účastníků zájezdu,Krásky v nesnázích,nebo U mě dobrý,tak tady má řada uživatelů řádně vydlabáno..

• 4.1.2018  16:47
    Zabij mě třikrát (2014)

Stejný důvod jako u Sendera.Odmítám koukat na debilní filmy ve kterých hraje od začátku do konce stupidní hudba.Po 15 minutách se sluchátkama na uších chytám nerva,protože mi hlava duní z kripláckého ozvučení na které nemám vůbec náladu.Když si budu chtít pustit cédéčko,pustím si muziku na kterou mám zrovna náladu.A když si pustím film,chci vidět film.

• 20.12.2017  09:23
    Holky na tahu (2017)

V Americe už asi nedokážou natočit vtipnou komedii typu "loučení s čímkoliv",aniž by základním kamenem nebyly drogy.Když se začali asi po 20 minutách tyhle "princezny" sjíždět,vypnul jsem to.Nevím co mají všichni ti rádobyrežiséři v palicích(vlastně asi tuším..),když ve svých filmech v podstatě nabádají k drogám,vždyť je to hrozná prdel.Vykuřte si palici,nebo něco píchněte do žíly a zažijete mejdan.Takhle se bojuje proti drogám!Paráda!...

• 19.12.2017  13:42
    Sendero (2015)

Vlastně ani nevím,jaký ten film je.Po 15 minutách jsem to stopnul,protože jsem neměl chuť poslouchat dementní hudbu,kterou je film ozvučen.Ať se mluví,chodí,sedí,nebo nedělá nic,je v pozadí spuštěna debilní zvuková kulisa.Je to jednoznačně imbecilní nápad,protože místo křupání štěrku pod podrážkou boty,vrzání zrezivělých pantů,nebo pofukování větru-což jsou věci,kvůli kterým si do sluchátek pouštím volume na max,kvůli navození opravdové atmosféry-tady člověku duní do palice neskutečně protivná hudba,která je navíc neskutečně kriplovská.Film samotný nemusí bejt špatnej,ale já bych to nevydržel poslouchat ani o minutu dýl.

• 11.12.2017  20:18
    Dítě nebo kariéra (TV film) (2006)

Jedna za film,jedna za Olivii Bonamy.Víc ani ťuk.

• 10.12.2017  09:22

Nebýt faktu,že se celý děj točí kolem trávy,dal bych vyšší hodnocení.Nevím proč všichni režiséři dělají z huličů vtipný a zábavný lidi.Realita je taková,že tahle chamraď zašpiňuje parky,vyhuluje si kedlubny na dětských hřištích a jsou ready jen když mají vyhulenou svou dávku.Když ne,stávají se časovanou bombou,jsou agresivní,nervózní a všehoschopní.Začne to pár nevinnými občasnými jointy a vyvine se z toho těžká závislost a naprosto vygumovaná hlava,které je všechno jedno,nic neřeší,jen kde si sehnat(za jakoukoliv cenu)další brko.A o těhlech špínách se točí filmy..

• 27.11.2017  21:18
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Vysvětlím..Hned na úvod bych podotknul,že i přes drobné pochybnosti(opravdu drobné)jsem o Kajínkově vině v případě dvojnásobné vraždy nikdy nepochyboval.Nesouhlasím ani s jeho propuštěním,na druhou stranu je to věc justice v tomhle státě.Dnešní debilní systém je totiž postavený tak,že i několikanásobní vrazi se po odpykání 20-30 let vracejí z vězení.Doživotí u nás neexistuje,je to jen pojem.Jediná možnost jak může vrah skutečně dožít v kriminále je ta,že je odsouzen v pokročilejším věku a zkrátka nepřežije ten 20-30 letý trest.Jinak řečeno,pokud zabijete třeba 3 lidi a je vám v tu chvíli např.25 let,je 99%šance že se kolem padesátky dostanete ven.To je například případ spartakiádního vraha Straky,pak je tu třeba trojnásobný vrah Klásek,o kterém mluvil Kajínek,nebo feťák Gančarčík,který vyvraždil tříletou rodinu a v šedesáti letech nejpozději půjde ven,protože v době činu neexistoval doživotní trest,tak ho prostě nemohl dostat..Kdyby ho dostal,musel by o propuštění alespoň zažádat,takhle si prostě trest odpyká a může jít znovu vraždit.Pravděpodobně venku z kriminálu je i čtyřnásobný vrah Vacík,jehož jednou obětí bylo i 6leté dítě.Odpykal si svých 20 let a nejspíš byl propuštěn,protože není v současnbosti údajně registrován v žádné věznici..A teď k věci.Osobně jsem pro,aby se podobné dokumenty o kriminálnících točili,pokud možno z vězení.Svým způsobem je zajímavé slyšet,co je k jejich činům vedlo,navíc například v Kajínkově podání je možno udělat si obrázek o samotném působení vězňů,vězeňské služby,atd. v jednotlivých věznicích.Jak jinak se například dozvíte přímo od zdroje,že bachaři nosí vězňům drogy a pak je píchaj..Třeba se nějakej zaprděnec nahoře zamyslí a něco s tím udělá,protože je to ke zvracení.Ale to asi ne..Kajínek tenhle dokument sice pojímá jako takovou svojí agitku,zároveň si ale podráží nohy sám.Když se člověk pořádně zaposlouchá,najde spoustu věcí,ve kterých si Kajínek protiřečí.Pro mně je například tragikomické,že hlásá o svojí nevinnosti a jak kvůli tomu utíká z vězení a přitom byl připraven s sebou vzít dvojnásobného vraha Vlasáka,kterej na poslední chvíli ze strachu couvnul.Tak když není vrah a na truc tomu chce z basy utéct,tak proč chce mezi nás vzít vraha,kterej se za svoje činy nijak neospravedlňuje?Takových kontrastů jsou v dokumentu desítky.Ono takhle..Když několikanásobné vrahy rovnou nevěšíme,tak těžko můžeme kritizovat Kajínka,že dělá něco špatně,když natočí dokument.Nevím přesně kolik let si za ty vraždy odseděl,ale dle současných zákonů hádám,že s ohledem na desítky dalších vrahů,kteří jsou mezi námi si vlastně svůj trest stejně už odpykal.Když přijde nějaký politik s extrémnějším názorem a s nabídkou znovuzavedení trestu smrti,tak ho stejně nezvolíte.Tak nemelte hubou že si propuštěný vězeň natočí dokument.No a poslední věc je ta,že je třeba si uvědomit,že když Česká justice není schopna za x let nashromáždit nezvratné důkazy o tom,že je Kajínek vrah,tak pak se není možné divit tomu,že ho prezident omilostní.Osobně se přikláním k tomu,že na Borských polích byl,ale když neexistujou opravdu jasné důkazy,tak bych mu tu milost dal taky.Na rozdíl např. od Straky,nebo Gančarčíka,kde důkazy byly nezvratné.-11.12.Po odvysílání posledního dílu odečítám jednu hvězdu.Sledovat lidi a především učně jak uznale poplácávají po ramenou kriminálníka,který jim v učebně říká,že ho bavilo krást,to už je moc..

• 29.5.2017  21:13
    Ostravak Ostravski (2016)

Jsem jihočech,takže tenhle humor asi nemůžu pochopit..

• 28.5.2017  09:36

Mám tradičně přesně opačný názor,než většina Art-uživatelů na ČSFD.Dvojka je oproti jedničce o parník lepší.Ubylo přiteplených záběrů na herce v odpudivých plavkách,i díky účasti akvabel,přibylo úsměvných scén(opět navzdory většiny uživatelů) a hlavně děj se tentokrát točí okolo postavy Bolka Polívky,což celý film jednoznačně posouvá dopředu.Bolek je prostě king.Naštěstí ho pan Svoboda taky nesvléknul do plavek.Sorry Bolku..Četl jsem tu i názory na vizáž ZuzanyNorisové.A co..Genetika+mateřství udělá své.To neznamená,že když přibere nějaké kilo,tak bude sedět doma na prdeli,za zataženými závěsy.David Novotný taky vypadá jako vorvaň kříženej se Shrekem a jakej je to borec.

• 22.5.2017  14:44

Naprosto brilantní remake.Je ostuda ČSFD,že takovýhle western není v červených číslech.Lidi kteří milují původní filmy by se nikdy neměli dívat na jejich restaurované nástupce.Pořád budou mlít pantem.Samozřejmě že v každém zůstane ta kouzelná vzpomínka z dětských a teenagerských let,když mu totalitní a pototalitní systém neustále dokola předkládal Vinetouy,Sedm statečných,nebo Tenkrát na západě.I já jsem na nich vyrůstal,ale to neznamená,že že budu do smrti tvrdit,že Washington není lepší než Brynner,Hawke není lepší než Vaughn,nebo že první díl byl stejně lepší.Protože nebyl.Tvrdit to jen z nostalgie je kravina a slaboduchost.První film byl pecka,ale ten druhý je taky.A i přesto že jsem "Husákovo"dítě dokážu říct,že Fuqua natočil ještě lepší film.Ať už jde o efekty,výpravu,nebo cokoliv jiného,co díky pokroku je prostě logicky lepší.Děj,herecké obsazení,dialogy-nic z toho Fuqua a jeho tým nepokazil,takže logika velí,že remake je ještě o chlup lepší,než původní verze.Taky jsem na začátku filmu váhal,když jsem viděl že holohlavého Brynnera nahrazuje černoch,že je tam asiat,indián..Ale proč ne,v době Divokého západu všechny tyhle etniky existovaly,tak co.A je tu ještě jeden pohled.Při hodnocení se 90% uživatelů opírá o původní verzi,a všichni vzpomínají na svá skvělá léta ovíněná komunismem,takže ve výsledku tahle poctivá westernovka balancuje na hranici někde kolem 65%.Myslím,že by se měl každý oprostit od všech Mc Queenů a Brynnerů a měl by hodnotit tenhle film samostatně prostě jako nový western se současnými herci.Protože těch zmiňovaných 65% je trapárna.

• 28.4.2017  16:58
    Dvojníci (2016)

Seznamka,nebo třeba i Celebrity s.r.o. jsou proti téhle kejdě umělecká díla.Alespoň co do hereckých výkonů stoprocentně.Ondřej Sokol,Jakub Kohák a především Simona Krainová s tou dvouapůlmetrovou gorilou hrajou naprosto katastrofálně.Z jejich nepřirozených dialogů a grimas amatérismus doslova čiší.Partička je jeden z hodně mála věcí na světě,u které se dokážu zasmát nahlas,ale ve filmu prostě Ondřeje Sokola nějak nepobírám.Podobně Jakub Kohák,v Okresním Přeboru hláškuje o sto šest,ale tady mi přišel spíš k pláči.Simonu Krainovou a toho atleta ani nebudu zmiňovat.Stokrát víc než Soky s Kohym mně v Celebritách rozesmál Filip Kaňkovský.

• 14.3.2017  19:56
    Spectre (2015)

Dvouapůlhodinová nuda,nic víc,nic míň.Jediným světlým okamžikem je tradičně geniální Christoph Waltz.Toť vše.

• 11.3.2017  09:12
    Sezn@mka (2016)

Ve dvou dnech jsem zkouknul dva velmi zdánlivě nesrovnatelné snímky.Americké drama s Owenem Wilsonem-Převrat a Českou-Seznamku.Ale proč zdánlivě?Jde o nepochopitelně stupidní rating obou filmů na ČSFD.Zatímco imbecilní převrat s milionem nelogičností tady téměř nikdo nerozpitvává,ze Seznamky uživatelé vypípali do detailu jakýkoliv detail,od kamery,až po titulky.V reálu se Převrat dostal "nepochopitelně"do červených čísel,zatímco Seznamka balancuje na hranici odpadu.V Americkém filmu stupidní nelogičnosti typu házení dětí přes baráky nevadí,stejně jako neprůstřelný hlavní hrdina,kterého kulky ze všemožných zbraní zázrakem míjejí,a to dokonce i ve chvíli,kdy nese malé dítě v náručí a i přesto ho sabotéři kteří ho mají nadohled nedohoní,ani netrefí.Nebo zázračné unikání před palbou z helikoptéry, a jejím následným pádem přímo na místo,kde před vteřinou stála celá čtyřčlenná Wilsonova rodina.Nebo že Lake Bell sleduje skrz dveřní kukátko jak sabotéři dobývají a vyvražďují její patro,ale po chvilce přibíhá manžel s děckem v náručí a odvádí celou rodinu na střechu domu.Samozřejmě to děcko se poklidně koupalo v nižších patrech hotelu aniž by ho střelci zaregistrovali.Jde zkrátka o to,že film prošpikovaný neuvěřitelnou škálou nelogičností,vyloženě za hranou vkusu se tady dostane na červená čísla,čili TOP film a naprosto pohodová oddychovka je rozďobávaná do posledního detailu.A je úplně putna jestli tady srovnávám dva nesrovnatelné filmy z naprosto rozdílných žánrů,protože z otevřeného hlediska hodnocení na tomhle serveru je vidět,že ČSFD postrádá punc férovosti.A to bohužel platí globálně.Mně Seznamka pobavila královsky a jen pro hnidopichy-nejsem ženská,ale 107 kilovej holohlavej chlap.A mám na háku všechny umělotiny v podání pana Najbrta a jemu podobných,já se radši pobavím u Seznamky.

• 10.3.2017  13:57
    Převrat (2015)

Si děláte kozy s tim hodnocením..Po přeházení dětí přes budovy jsem tuhle stupidní kejdu vypnul.On to byl od samého počátku vrchol klišovitosti a nelogičnosti,ale tohle byl vrchol!Nebýt účasti Lake Bell,dal bych odpad..

• 22.8.2016  18:22

Nemá smysl jakkoliv rozebírat rating filmů tady na ČSFD.Jediné slovo-STUPID!

• 29.2.2016  20:28
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Nevím na co si pan Tauš hrál,ale tuhle sérii neuvěřitelným způsobem pohřbil.Na druhou řadu jsem se těšil,mluvil jsem o ní doma týden dopředu,uvařil jsem si kafíčko a po rozběhnutí jsem měl co dělat,aby to kafíčko neskončilo na koberci.Takhle tupý styl kamery jsem snad ještě neviděl a považuju za absolutní drzost a nevyzrálost ho aplikovat do televizního seriálu,tím spíš,že jde o kanál ČT1.To byl dosud totiž jediný kanál v zemi,kde bylo možné sledovat NORMÁLNÍ serál(minisérii).Jestli pan Tauš považuje jako nějaké originum to,že hercům v záběrech věnuje 10% objemu a 90% věnuje papundeklovému hnusnému stropu,případně stolu,tak pro normálního diváka to není originum,ale stupidium.Bavíme se tady o veřejněprávní televizi,na kterou koukají normální lidi,ne o uměleckém festivalu,na který přijde určitá skupina lidí,která je jaksi umělecko-filmařsky založená.A čumět na obličeje herců ze 3 centimetrů,poslouchat nesmyslné dialogy,nebo hledat hlavy herců v záběrech mezi hnusnou Ytongovou příčkou,která se roztahuje po 5/6 záběru je neskutečnej vopruz.Taušovo filmoví Klauni byli výborní,ani se mi nechce věřit,že tyhle dvě věci stvořil stejný člověk.Tohle je snad ještě horší,než ultrakravina Ordinace..

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8