Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013)

A kolik z vás pánové a dámy tento film opravdu vidělo?Není to tak,že pod jméno Magnusek hážete automaticky-Odpad,podobně jako u Trošky?Jo,je to další snadný bodík do součtu hodnocení,přidat se do davu.Tohle má být odpad?Je to naprosto pohodová komedie.Třeba takový Martin Stropnický zde ve své netradičně komediální roli překvapuje.Rozhodně nejde o žádnej šlágr,ale 16%?Běžte už s celým vaším ArtČSFD do háje!Najbrtovy sračky tady vynášíte do nebes a odpočinkovou lehkou komedii zaházíte odpadem.Vždyť ji natočil Magnusek...

Megalodon (2002)

Aby jste se všichni nezbláznili...Tady všichni čumí na filmy o létajících žralocích,žralocích žijících v písku,žralokotornádech a suchozemských piraních a kritizují film,který se oproti těmhle ultrabrutálním nesmyslům alespoň opírají o teorii,která má celkem zajímavý podklad.Vrty ropné plošiny naruší mořské dno a vytvoří hlubokomořskou kapsu,ve které přežívají miliony let staří živočichové.A co jako?Pokud si někdo dá tu práci,dokáže se přehoupnout přes béčkové provedení a mizerné digitální efekty(což je logické,při takovém rozpočtu)a bude opravdu posluchat o čem se ve filmu mluví a jaké teorie především Al Sapienza vypouští z úst,přijde na to,že to při troše fantazie nejsou až tak nehorázné kraviny.Samozřejmě celkové provedení filmu je amatérské,ale samotný příběh má koule.O žraloky se zajímám a z všemožných Bé,Cé a Dé produkcí je tohle velmi slušný kousek.A né že né!

Smrt přichází v bílém (2003)

Čumím a nechápu!71% a taková zhovadělost?Proč?Film jsem viděl už kdysi.Dnes dostal druhou šanci a výsledek byl stejný.Nuda,úsměvnost nad céčkovým provedením a naprosto tragické výkony všech zúčastněných,včetně Raye Wiseho.Absolutně nechápu,proč tady ve spoustě komentářů čtu slovo -atmosféra.Kde jako?To se jako fakt někdo u tohohle čajíčku ala padesátá léta bál?To už mě víc vystrašila Kronika Rodu Spiderwicků.Nemůžu uvěřit,že tahle šlichta má mnohem lepší hodnocení,než hororové pecky Pach krve,Metro,Wolf Creek,Nezvaná,nebo Hrůza v Connecticutu...

Machři 2 (2013)

A máme tady aspiranta na dabingového oscara "hovado roku".Ať se na to raději celej Bonton vykašle,než takhle prznit filmy.Tohle je brutalita.Nepochopím,který chudák může přijít s nápadem z ničeho nic inovovat zajeté hlasy herců,na které je divák zvyklý a které ke svým předlohám parádně sedí.Ke Kevinu Jamesovi krásně pasují hlasy Martina Zahálky,resp.Bohdana Tůmy a jedině nenormální člověk na něj nasadí nudného Igora Bareše.A u Adama Sandlera,to už je na kriminál.Ernesto Čekan se svým "Babicovským"chraplákem,namísto osvědčeného Saši Rašilova...Vygumovanost.Korunu všemu nasazuje fakt,že při hlasitém smíchu,křiku,vzlykotu,atd.dabing přeskočí do originálu,což už se mi ani nechce komentovat.Já vím,měl bych recenzovat samotný film,ale jak,když mi jeho zážitek od prvních vteřin totálně zhatil Bonton.Možná bych hvězdu přidal,těžko říct.Každopádně Machři 2 jsou o něco horší,než byl předchůdce.Žádný odpad,ani žádná zbytečná slátanina,zkrátka jen další Sandlerovka se vším všudy.Jen proboha kdo z vás ovládá angličtinu,vyhněte se CZ verzi,protože to je humus,humus,humus!

4.3.2.1 (2010) odpad!

Vyjádřím se jen krátce:po 10 minutách mě z té idiotské kamery bolely oči.

Cesta do lesa (2012) odpad!

Co to jako mělo být za fantasmagorii?Jak se mohli upsat týhle kravině borci jako Bolek Polívka,Jiří Schmitzer,nebo Eva Holubová?Nevím,co to je za novátorský styl,cpát hercům kameru do ksichtu a nechat je dělat cukající paobličeje?To si jako režisér Vorel hraje na Amélii z Montmartru?Korunu všemu nasazuje Tomáš Vorel ml.,který je silně nesympatický a amatérismus z něj sálá na všechny strany.

Revival (2013)

Všem od třech hvězd dolů vzkazuju ve stylu Oťase"vyližte si"!.Tohle je bomba se vším všudy-100%!

Babovřesky (2013) odpad!

Nevěřím,že Zdeněk Troška ještě někdy natočí vtipnou komedii.Častokrát si říkám,jak je vůbec možné,že tenhle režisér natočil brilantní(až na nesmyslně úchylácký závěr 3.dílu)trilogii Slunce,seno..Další trilogie Kameňák byla totální brak.Doktor od jezera hrochů se dal ještě jakžtakž strávit,ale Babovřesky?..Ještě než jsem si film pustil,zaslechl jsem nečekaně dost chvály,od známých,v práci,dokonce i v rádiu.Také jsem zaslechl názor,že Babovřesky nemají nic společného s Kameňákem,což je pěkná blbost.Například nažloutlá domácnost Veroniky Žilkové a Pavla Kikinčuka jakoby z oka vypadla domácnosti Václava Vydry a Jany Paulové.Další velmi podobnou věcí jsou vtipy,pardon-humorné scénky.Oproti Slunci,senu..,ve kterém to vypadalo jakoby herci sypali hlášky z první,zde jsou vtipná souvětí evidentně vytržená z nějakého humorného časopisu.Neposlední věc a toho jsem se zcela oprávněně obával nejvíc,je obsazení a s tím spojené herecké výkony protagonistů.Všudypřítomná Veronika Žilková se do své role brutálně nehodí(navíc je mi neobyčejně nesympatická i v civilu),Lucie Bílá je se svými cikánkami už pořádně trapná a hlavní drbny Jana Synková s Janou Altmannovou babičkovským charakterem taky zrovna neoplývají..Nemá cenu to dál okecávat,Babovřesky jsou všechno,jen ne vtipnou letní komedií.

Unesená (2012)

No..50% je až dost podceněné.Vůbec to není špatný thriller.Karneval v New Orleans dodává filmu zajímavý punc zvláštnosti,celé to poměrně slušně odsýpá a kecy o tom,jak je film nudný jsou naprosto zbytečné.Díky rozumné stopáži Stolen naopak nenudí ani trochu.Nicolas Cage vypadá zvláštně a čím je starší,tím více nevěryhodně hraje a jeho grimasy jsou občas i ve vypjatých scénách víceméně směšné,ale budiž.Co je však největší botou filmu,to je klasicky zmršený závěr,který zavání odpadem.Klasicky nadlidsky oddolný záporák,v tomto případě zhrzený bývalý parťák hlavního hrdiny,kterého nezastaví kovová tyč zabodnutá do hrudníku,ani poražení autem.Velmi vážně jsem uvažoval kvůli tomuto Hollywoodskému neduhu srazit jednu hvězdičku,nicméně celkový dojem z filmu by si to za tu stupidní desetiminutovku nezasloužil.