• Krátkometrážní

Sahara (1995) (TV film)

Vojnový film, ktorý som videl asi milión krát a ani po toľkých zhliadnutiach ma neomrzel. Radí sa medzi moje najobľúbenejšie vojnové filmý. Neni to točené ako nejaký veľkofilm ale ako obyčajný TV film je robený na veľmi vysokej úrovni.

Drž hubu! (2003)

Francúzsky humor mám veľmi rád a dôkazom je film Drž hubu! Žán a Žerár tu zahrali fantasticky a bavil som sa teda poriadne. Určite by som túto komédiu neradil medzi priemerné oddychovky.

Daria (1997) (seriál)

Daria a jej flegmatický pohľad na svet. Bol som jej verný divák pred pár rokmi a tešil som sa na každý nový diel. Veľa vtipných hlášok. Málo dielov bolo nudných ak vôbec taký bol.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

K u l t o v ý film!!!!! Film ma vedel rozosmiať, šokovať a pobúriť. Tento film mal všetky možné prvky a to nehovorím o hereckých koncertoch Travoltu, Jacksna, Thurman, Willisa atď atď. Týmto filmom ma Tarantino prvý krát dostal a odvtedy som mu verný fanúšík. Keby sa dalo tak za 6 hviezd!

Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

Keď chce niekto vedieť ako sa strihajú ovce alebo ako rodinka kačíc prechádza cez cestu, tak ste na správnej adrese.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Toto su najlepšie TV noviny aké je možné na Slovensku vidieť.

Californication (2007) (seriál)

Ťažko sa mi komentuje ale toto vôbec ale vôbec nebola šálka mojej kávy. Nebavil som sa vôbec a prišlo mi to celé trápne.

Alexander Veliký (2004)

Tak to bola blamáž! Nudný film. Farrella nemám vôbec rád a v tomto filme ma v tom len utvrdil. Nič ma nezaujalo a celý film som skoro prespal. 2 hviezdy za Hopkinsa viac dať nemôžem.