• Krátkometrážní

The Rambler (2013)

Reeder sa drží svojej povesti a je to pán bizarnosti. Surreálny roatrip chlapíka čo opúšta väzenie, ktorému sa dejú divné veci počas cesty do Oregonu. The Rambler má viac dialógov ako v The Oregonian a dokonca aj nejaký ten príbeh, ale niektoré psycho prvky si tu nájdeme. Škoda, že ich nebolo ešte viac.

Fog Line (1970)

Statický záber na rozplývajúcu hmlu bez zvuku.

Keiko desu kedo (1997)

Zaujímavý film, ktorý svojou farebnosťou rekvizít a kostýmov na mňa pôsobil veľmi pozitívne. Život v čase a čas v živote bol hlavnou myšlienkou Sonovho filmu. Malo to aj edukačný nádych. Po tých všetkych počtoch sa človek naučí aj počítať po japonsky.

Gerorisuto (1990)

Veľmi svižná kamera,ktorá diváka až dezorientuje. Krátka scéna pri ktorej si dívak oddýchne tzv. Otmar Bauerovka :) a nasleduje ďaľšie vysoké tempo. Príjemný film na nedelné popoludnie...

You're Next (2011)

Konečne slasher bez retardovaných postáv!

Insidious 2 (2013)

Škoda, to mrazenie a strach ako z prvej časti som vôbec nepociťoval a to som dvojku videl v kine. Áno, bolo to perfektne natočené, ale na jednotku sa to nechytá. Počas celého filmu som nepostrehol ani jednu ľakačku či búšenie srdca. Páčila sa mi ako to bolo naviazané s prvou časťou, čiže tí čo zabudli na jednotku, tak by si to mali zopakovať. Určite je The Conjuring väčšie sklamanie ako Insidious 2 a teším sa na tretiu časť, ktorá ma dúfam zas dokáže nastrašiť ako časť prvá.

The Living and the Dead (2006)

Áno je to ťažký film a poriadna dávka na psychiku. Prvá polovica je pomalšia, ale potom to začína byť poriadna jazda rýchlych obrazov a až nepríjemnej hudby a zvukov. Chcem vyzdvihnúť herecký výkon retarda.

Mizející vlny (2012)

Chcem poďakovať užívateľke Raketka29 a jej komentáru, ktorý ma prinútil ísť na to do kina.

Secret Life (2008)

Na 10 min. som bol absolútne odrovnaný.