Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
31. nej uživatel USA
13 fanoušků
/ 9 bodů
Pattonxxl
George Smith Patton
USA
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Velký útěk
(1963)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Kmotr
(1972)
Sedm statečných
(1960)
Zjizvená tvář
(1983)
Generál Patton
(1970)
Gauneři
(1992)
Mafiáni
(1990)
Poslední skaut
(1991)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
31. nej uživatel USA
9 bodů
Fanklub
(13)
cheyene
ChArLeNe
Herr_Flick
Dukecze
Vanillier
A77
Aria15
Venerabilis
LordJameson
Mythus
pohrebak
matrow
bittrich