King Kong žije (1986)

Pamatam si tento film z detstva.Klasicka piratska verzia so zlym zvukom,obrazom a dabingom jednej osoby.Bol som zhrozeny,pretože King Kong s J.Lange sa mi pačil a toto ma velmi rychlo prebralo..

Fontána pre Zuzanu 2 (1993)

Najlepšia v celom filme je hudb.Inak odklon o 180 stupnov od 1-tky. Habera aký dobrý spevák je,tak taký je zlý herec-a to nežartujem.

Děsnej doják (2006)

Film je vtipny iby na zaciatku,počas titulkou..Potom to treba vypnuť!!

Post Coitum (2004)

Juraj Jakubisko nám serviruje chladná príbeh bez citu. Nechápem, prečo ho veľa ľudí považuje za brak. Dovolim si tvrdiť, že film nastavuje zrkadlo dnešnej amorálnej dobe.Aj v realite je to také, že každý s každým bez citu.Presne taký je aj film.Ludia su ako hyeny bažiace po sexe.Nehladia na city, lásku, na nič.Film je chladný a chladným aj byť mal.To sa mi na Jakubiskovi páči,že sa nebojí riskovať a spracuje akukolvek temu podľa seba.

U mě dobrý (2008)

Prvá polovica filmu bola dosť nudná.Inak velmi dobre zahrane.Hrebejk je skvely reziser,ktory hercov skvelo vedie k vynikajucim vykonom. Po zaciatocnej nude,ked sa clovek oboznamuje s postavami sa pomaly le isto dostavame k druhej polovici filmu,kedy vlastne zistujeme,ze ta prva polovica bola prospesna,aj ked bola velmi pomala,aj ked som si myslel,ze co to natocili. no ale bolo to prospesne.Oboznamenie divaka s každou postavou malo zmysel. A to dosť podstatny aspom pre mna,pretoze poom som si velkolepe finale skvelo uzil. Mam radsej,ked postavy maju svoj pribech,ked maju herci co hrat. Mily pribeh,tesim sa na dalsi od Hrebejka8)))

Poločas rozpadu (2007)

Tak ledva som tento náš zázrak dopozeral. Kroner je meravý a na postavu sa typovo nehodí. Vedlajšie postavy boli celkom dobre zahrané ale nedotiahnuté a vo výsledku to skôr to pôsobí ako panoptikum. Kameň úrazu slovenskej filmografie je to že každý jeden film ktorý ledva-ledvy vznikne je pomaly o bohatstve, kurvení sa a neviem čom všetkom. Pritom keby natočí niekto obyčajný ludský príbeh o normálnych ľuďoch malo by to väčší úspech. Spravit k tomu fajn pesničku a film si cestičku nájde. Braky ako Ostane to medzi nami a O dve slabiky po zadu ludí nechytia za srdce a ani za iný orgán. Koniec tohto filmu by kľudne mohol ašpirovať na titul "najdebilnejší filmový záver". Táňa Pauhofová zahynula po tragickom páde na granát.Amen - tma

Odstřelovač (2007)

Prva polovica filmu je ako tak zaujmava.Potom je to vsetko to,co sme uz videli...