Proposition (2005)

Pomaly rozbiehajuci sa western,ktory ma ocaril.Nie som fanusik zanru,ale toto ma dostalo,film vo mne este dlho doznieval..

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Krasna scena,farby,strih ale inak velkaaaaa nuda. C.Affleck ma iritoval od zaciatku..Strasne zdlhave,no posledna polhodinka bola zaujmava..Ale na to,ze zo 160 minutovej stopaze 30 minut stoji za to je fakt slabe. Z tej poslednej polhodinky by stacil polhodinovy dokumentarny film o J.,Jamesovi.To by bolo zaujmavejsie,tych prvych 130 minut by som odstrihol..he

Paranoia (2007)

Zlatanina bez napatia..Mix Rosemariinho dietata,The Others a este neviem coho mozneho.. E.Shue je trapna,nepresvedciva a isla mi na nervy cely film... Koniec v celku zaujmavy ale nevyuzity...Bez gradacie,,.

Den matek (1980)

Celkom dobra zábava a myslim to vážne.Ano ide o Bčko jak Brno ale pobaví.Vedel by som si to predstaviť aj v lepšej produkcii a v Ačkovom kabáte.

Příšera z šatníku (1986) odpad!

Čo to bolo???? Už nikdy viac!! Prišera vypada ako velke hovno s nohami a toho sa mame bat?? Kde tam hrala Fergie?

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008) odpad!

Na tento film som sa dostal do kina cirou nahodou... Vlastne som videl vsteky Mumie v kine,no zazitok bol prudko klesajuci.. Do teraz lutujem,ze som to videl. Vymeny herecky R.Weisz za M.Bello mohla byt vyriesena uplne inak,ludia tazko uveria,ked hra v pokracovani filmu niekto iny nejaku postavu.. M.Bello sa snazi,no zbytocne,jej prejav je krcovity. B.Fraser sa nikam herecky neposuva,a ani by to si nezvladol...myslim,ze Mumia 4 bude o tom,ako niekto v dalekej buducnosti ozivil mumiu B.Frasera a on sa bude chciet silou-mocou dostat pred kameru...8) Film je cely zly.. Trapne dialogy,primitivny,nelogicky dej...no hruza. navyse O Connelovci vypadaju ako traja surodenci,nie ako rodicia a syn. Pani O connelova bola v Cine 1krat,no aj tak vedela,ked soferovala auto,kadial to ma vziat skratkou... Alex sa s mladou cinankou pozna kratko,ale to staci na to,aby vsetci naokolo vraveli,ze spolu nieco maju..No a cuduj sa svet,na konci filmu zistia,ze vsetci maju pravdu..Skoda pre divaka nieje naznacena ziadna chemia,nic! Samozrejme,mlada cinanka bola na mieste v horach raz,no cestu k pramenu zivota si pamata stale8) Nechapem,preco sa vsetci v tom prameni neokupali,boli by nesmrtelni. No a byt cisarom ktory ovlada temnu moc,tak nepriatelov zabijem hned,a nebudem cakat na koniec filmu,ked mi niekto povie..Hej,bi sa ako chlap...no a potom sa dam zabit-.. Pri tomto filme sa neda vypat mozog a uzit si film...Odporucam,radsej vypnut ten film...fakt zle..

Bathory (2008)

Velmi sa mi páčilo, že sa Jakubisko vybral touto strastiplnou cestou a natočil film.Nech je prijatý akokoľvek, mne sa páčil. Juraj Jakubisko sa nebál zariskovat a ponúkol pohlad z druhej strany ako všetci poznáme a ja to ocenujem.Aj ked by som si pozrel aj další film, presne podla legendy akú poznáme všetci.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Nie som fanusikom série ale tato časť sa mi pači.Lucasovi sa podarilo filmy ukažkovo prepojiť.Výhradu mám akurat k plochým dialogom. Hayden Christensen dobra voľba.