Total Recall (1990)

Arnieho klasická rubačka. Arnieho klasické suchá hlášky. Arnie ve svých nejlepších letech.

Tintinova dobrodružství (2011)

Můj dětský hrdina pod režijí jednoho z nejlepších rejžů. Výborná dobrodružná podívaná. Super dvojka Thomson a Thompson. Spoustu vtipných situací. Skvělej animák.

Vyměřený čas (2011)

Velice zajímavej nápad s Obchodování s časem. Je tu velice znát rozdíl mezi chamtivejma bohatýma a chudými. Jusitn znovu přesvědčil, že kromě zpívání je taky výborný herec. Murphymu role taky sedla. Jen mě mrzí, že více prostoru nedostala Olivia Wilde. Příběh mě chytnul a i když sem se koukal v noci, tak sem byl přitáhlej k obrazovce. Opravdu zajímavý snímek.

Bastardi 2 (2011)

Jedinej kdo něco hrál a líbil se mi byl Krampol. Jinak celej příběh nic moc. Přišlo mi to celý takový roztrhaný. Konec se snažili zahrát podle ameriky, ale to jim absolutně nevyšlo.

Ranař (2011)

Sean William Scott v úplně jiné roli než v prcičkách a je vidět, že i vážnější role mu neděla problémy. I když pro mě osobně byl nejlepší Jay Baruchel. Líbilo se mi, že to nebylo zaměřený jen vyloženě na hokej. Bitky byly dost tvrdý a důvěryhodný. Jen kdyby se mlátili taky u nás v lize .

Ocelová pěst (2011)

Přesně typ filmu, který mě chytne od první minuty a do konce nepustí.

Jack a Jill (2011)

Přijde mi, že Sandlerovy filmy jsou čím dál tím méně kvalitní a co hůř stále méně zabavný.

Barbar Conan (2011)

Začátek byl strašně utahanej a zdlouhavej. Ten mě nezaujel vůbec. Po stupem časem se to zlepšilo, hlavně když došlo na souboje. Efektity byly ale celkem dobrý. Na původního Barbara s Arniem to ale nemá ani náhodou. Momoa je ale taky slušná hora.

Signál (2012)

Na české poměry rozhodně nadprůměrná komedie. Dvojice Dyk Hádek byli super a i vedlejší postavy dobrý. V kině sem se bavil tak proč nedát 4.

Muži v naději (2011)

Další český film co stojí za zhlédnutí. Jirka Macháček mě snad nemůže sklamat a Bolek byl taky dobrej. Obě dámy moc hezký a sympatický. Tenhle film se poved.