Srážka s mimozemšťanem (2011)

Mě se to líbilo. Paul jako funny mimozemšťan mi vyloženě sedl. Taková pohodovka. Já sem se bavil a to je hlavní.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Nejlepší animák. Začal jsem se koukat na nově, ale teď už jedině v originálu. MIluju Butterse.

Predátor (1987)

Film který mám rád už odmala. Jako malej sem pořád koukal na T2, tak mi jednou rodiče pustili Predátora a ten mě učaroval. Čím sem byl starší a starší tak se mi líbil víc a víc, protože sem začal chábat různe ty vtipky apod. Pro mě po T2 nejlepší Arnoldův film.Film kde je spoustu akce, hlášek a napětí. K tomu skvělá hudba. Oblek Predátora je dokonalej. Pro mě za pět.

REC (2007)

Jeden z nejlepších hororů co jsem kdy viděl. Začátek byl sice trochu nudnější, ale rychle uběhl a pak se to rozjelo. Atmosféra byla super. Amatérská kamera tomu dodala něco speciálního. Opravdu super horor. Rád se k němu vracim.

Saw 2 (2005)

Za mě nejlepší díl celé serie. Viděl jsem ho dřív než jedničku, tak možná to je třeba jen můj objektivní názor. Další díly už byly horší, ale k pochopení celého příběhu jsou nutné k vidění.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Nejlepší film Arnieho. Ve své době jednoznačně nejlepší akční film a stále patří mezi ty nej. Arnold toho opět moc nenamluvil, ale když něco řek stálo to zato. Milník mezi akčními filmy.

Temný rytíř (2008)

Naprostá bomba. Nolan dokázal z Batmana udělat něco víc, než jen komixového hrdinu. Můj oblíbenec Christian Bale s naprosto skvělým Ledgerem ( R.I.P.) utvořili dokonalou dvojici. K tomu famózní soundtrack, který pěkně navazoval atmosféru. Jasných 5*, když nejde víc :) Nevím jestli Rises dokáže TDK trumfnout.