Kovbojové a vetřelci (2011)

James Bond s Indiana Jonesem proti mimozemšťanům. Začátek vypadal slibně, Craig se probudil a nevěděl kde je, kdo je ani co se sním stalo. Ale pak se to postupně nějak zvrtlo a už to nebylo ani tak zabavné, ani to nemělo moc myšlenku. Čekal sem víc.

Predátor 2 (1990)

Predátor, moje libůstka. Přemístění predátora do LA, kde kosí feťáky a později i policajty. Ubylo hlášek naopak predátorovi přibyly ruzné vychytávky. Už se tolik neschovává, jako v džungli. Prostě v pohodě akčnák. O něco horší než jednička, ale pořád dost dobrá.

Orphan (2009)

Pro začátek skvělý výběr herců, kterám sem všechno věřil. Scénař super jak by smet. Ale pocity jaký sem u filmu měl, půlku filmu sem byl na malou Ester nasranej. Takhle mě ve filmu snad eště nikdo nevytáčel. Škoda klišovytýho konce. Ale jinak dvě hoďky skvělé psychologického filmu. Škoda, že neukázali jak dopad Danny.

Noc žraloka 3D (2011)

Nevím proč, ale prostě sem čekal víc. Rozhodně sem čekal líp zpracovaný žraloky. O nemyslících hlavních postavách ani nemluvim. Film se zařazuje k většině filmu o žraločím predátorovi.

Transformers 3 (2011)

Takhle nějak si představuju akční film. Od začátku do konce pořádná akcička. Rosie Huntington-Whiteley je snad eště krásnější než Megan Fox. Efekty byly fakt labužníčku. Do 5 tomu pořád něco chybí, ale na 4 to bohatě stačí.

Zdrojový kód (2011)

Otevřená papula. Tohle bylo prostě skvělý.

The Best and the Brightest (2010)

Komedie asi ne, ale jinak je to celkem příjemný film, který neurazí a zaplníte s ním nudný večer. V hlavní roli NPH, který je obvzlášť sympaťák.

Pařba v Bangkoku (2011)

Po výborné jedničce, přišla dvojka z Asie a já se opět senzačně bavil. Šílenej Alan opět zfetoval své kamarády a hoši si užili dost srandy. Na konci zpívající Tyson trošku tahal za uši, ale pobavil. Série fotek při titulkách přihazuje pátou hvězdu.

Prostředníci (2009)

Podle úvodní prologu to vypadalo na slušnou komedii, ale už po pár minutách se to změnilo na solidní drama. Našlo se pár hluchých míst, kdy mě to až tak moc nebavilo a nudil sem se. Celkem dobrá podívaná o pornoprůmyslu a mafiánech. 3,5*

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

4 díl pirátu je celkem srovnatelný s dílem předchozím. Ze staré party odešli Orlando Bloom a Keira Knightley, ale nahradila je mnohem hezčí a charizmatičtější Penelope Cruz. Moc se mi líbala scéna s mořskýma pannama. Depp znovu celý film táhnul skvělým výkonem. Příběh se mi celkem i líbil, ale ze všech dílů asi nejmíň.