Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Za mě lepší než jednotka. Tenhle film se nedá brát važně, ale jako ulítlá komedie je to super. Super hlášky. Pokouřeníčko s Bushem. U komedie se mám smát a tady sem se nasmál dost :)

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Nekutečně nudný. Vtipy vyloženě trapný. Hlavní hrdina mi byl fakt fest nesympatickej. Tohle už nikdy víc.

Červená Karkulka (2011)

S původním klasickym příběhem o Červené karkulce to nemá skoro nic společnýho. Jako horor se to taky nedá nazvat. Začátek mi přišel lehce chaotickej a moc jsem nechápal o co šlo. ( Asi protože mě to moc nebavilo a moc sem to nevnímal.) Aspoň za ten konec jednu hvězdu ešte přihodim.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

První tři díly, kde je starý obsazení jsou skvělý a tenhle kousek mám nejradši. Víc prostoru zde dostal Stiefmajster, který je ze skupiny chlapců prostě nejlepší. Dost sem se zasmál.

Láska a jiné závislosti (2010)

Pohodová komedie na příjemný večer. O zábavu se staral Jamieho brácha, ten fakt pobavil. Jinak to bylo bráno spíše jako drama. Hezky to plynulo. Příjemná hlavní dvojice.

Piraňa 3D (2010)

Až takovej masakr jsem rozhodně nečekal a příjemně potěšilo.Hlavní hrdinové nejsou žádní tupci, jak tomu v hororech bývá a jsou to celkem sympaťáci. Pornoherečka Riley Steele tomu dodávala na kráse. Těším se na pokračování.

127 hodin (2010)

Opravdu emotivní snímek. Natáčeno v hezkém prostředí. Film pěkně ubýhal a skvělý Franco tomu přidal třešničku na dortu. Zvuk lámání kosti, byl dost "nechutný". V závěru vyhrkly slzy štěstí. Opravdu moc pěkný počin.

Predátoři (2010)

Sice to nebylo tak dobré jak se čekalo, ale mě to určitě nezklamalo. Na pokračování s Predátorem sem se těšil dlouho a zklamaný nejsem. Škoda jen malého využití Fishburna a že nakonec si ve filmu nezahrál Arnie. Jinak ve filmu bylo hodně narážek na první díl. Doposud sem nevěděl, že existují dvě rasy predátorů. Brody nezklamal. Za mě za 4.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Atkinson v jeho nejznámější roli. Beanovy grimasy jsou skvělý. Klasika, kterou asi každý zná.

Californication (2007) (seriál)

Dlouho sem se nad tímto seriálem rozmejšlel, ale určitě nelituju, že sem s ním začal. Californication sem si zamiloval hned v prvním díle a po 4. seriích pořád láska trvá. Hank je týpek co jenom chlastá, šu**, fetuje, mluví sprostě a občas napíše nějakou tu knížku, přesto si ho hned zamilujete. Jediným nedostatkem je čekání na další serii.