Spy Game (2001)

Slabší 4*. Tony Scott ještě v nejlepší formě, film parádně utíká, ale do kina bych na to nešel. Redford s Pittem se k sobě docela hodí (ale nic extra) a tak jediné, co mě docela mrzelo, byl primitivní děj.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Po filmařské stránce jeden z nejhrších filmů všech dob. Ale po stránce zábavy...několikrát jsem smíchy spadl ze židle a párkrát si i málem načůral do kalhot. A nemusel jsem se za to stydět, všichni okolo na tom byli podobně...

Oko (2002)

hodně dobrý, akorát jsem u toho usnul:-) nemaj to dávat ve dvě v noci:-) Moc hezký duchařský "horor"...ale bál jsem se

Matrix Reloaded (2003)

Kupodivu mnohem lepší, než přímé pokračování. Akce je výborná a trikově to zatím moc nezestárlo. Jen si (proboha!:-) vypněte zvuk, když tam lidi jen tak kecaj a nebojuje se:-)

Hlubina (2002)

fajn hororová atmosféra, ale jinak nic moc..podruhý už bych to vidět nemusel

Equilibrium (2002)

nebýt Christiana Balea bylo by to o dvě hvězdičky dolu. Ten člověk je opravdu jeden z nejlepších herců současnosti. jinak příběh je vykradačkou 451 stupňů fahrenheita (nebo kolik:-), nebo 1984(nebo podobných věcí). Nic nového, ale příjemně potěší. Ale rozhpdně nečekjte nějakou zběsilou akční jízdu, tady se spíš hraje na atmosféru.

Hulk (2003)

hodně povedený film, bohužel se rozpadá na dvě půlky. První, dramatická, je fajn, ale myslel jsem, že jsem si spletl kino. Vydržel jsem to, ale znova už bych to vidět nemusel. zato druhá půlka je asi nejlepší monstrakce, jaká kdy byla natočená (uvidíme, terminátoři vypadaj slueně:-)!!!

Apokalypsa (1979)

na tohle jsem se faaakt moc těšil a pak jsem málem usnul v kině(prodloužená verze, krátkou jsem bohužel neviděl)

Osamělý mstitel (2003)

docela slabota, jediné, co to drží nad vodou, je charizma Vina Diesela, atmosféra, akce, režie i všichni ostatní herci film zdařile táhnou ke dnu

Sladký život (1960)

tohle mě kupodivu vůbec nevzalo a dost jsem se u toho nudil