Avatar: The Way of Water (2022)

Vizuálně podmanivé, avšak proč je to tak antropocentrické? Vždyť ti pandořané, nebo co to bylo, jsou kopií našich indiánů. Mnohem víc by jim slušelo, kdyby se stravovali rostlinně a neznali by válku. Působili zkrátka příliš lidsky. No a lidští návštěvníci - to vskutku, až budeme umět cestovat z planety na planetu, budeme stále primitivní a barbarští jako jsme teď? Upřímně a naivně doufám v nějaký duchovní posun. Film se mi nelíbil, jen mi ukázal proč se už desítky let stravuji rostlinně, proč se mi hnusí lidé v kožichu či kůži, zkrátka ukázal všechno to, co se mi na lidstvu hnusí a proč jím pohrdám. Tak šup, napalte plný počty hvězd a po filmu alou do mekáče, primitivní, zbyteční buránci.

1899 (2022) (seriál)

Zabil poslední sérii Dark a tohle není o nic lepší..navíc to slušně a nestydatě vykrádá tu sračku Lost.

Frankenstein: Děs a hrůza (1970)

Gotickej hrad, arogantní vedec, mrtvoly, monstrum a navrch pekny zensky, co vic si prat :)

Bourák (2020) odpad!

Vypíchlo mi to oči!

Trol (2022)

Norská zívačka s Norou a Trolem.

Mordová rokle (1950)

Nechapu jak s tema svinema nacistickama mohl nekdo kolaborovat, to same, jak dnes muze byt nekdo na strane rusaku, nikdy nepochopim, tyhle vlastizradne krysy. Velmi depresivni a bohuzel stale aktualni snimek, nanestesti celkem nudny a naivni.

Wednesday (2022) (seriál)

Hmm..tak po prvních třech slibných dílech se z toho vyklubala středoškolská sračka pro děti po lonotomii.

Mamma Mia! (2008) odpad!

To bych líp zazpíval i já, hrůzaa.

Irčan (2019)

Takový mafiánský Vratný lahve...moc jsem jim to nevěřil..

Časové pásmo bylo změněno