Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
31 fanoušků
/ 29 bodů
repan
Michal Petřík
Tábor, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Krimi
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Teorie velkého třesku
(2007)
Dexter
(2006)
Hra o trůny
(2011)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Battlestar Galactica
(2004)
Californication
(2007)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Živí mrtví
(2010)
Hrdinové
(2006)
Dr. House
(2004)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
29 bodů
Fanklub
(31)
honzii
dogly
troubi
Natalkofil
Coudy_no1
giorge
robin_oud
lutema
GinaT
r209vltava
miross
předchozí
21 - 31
další
facebook.com/michal.petrik