Soukromé pasti (2008) (seriál)

Takovy lepsi cesky prumer. Hodnoceno po prvnim dile. Ktery byl nudny. Cely tento dil si hral na to ze to bude davka emoci, ale ja ty emoce nikde nevidel. Mozna jsem slepy:-)

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

V tomto filmu jsem jaksi postradal tu komiksovost jednicky a take se me zdalo, ze je tento film vypraven spis jako pohadka nez jako komiks. A taky podle me chybi takove ty sarkasticke hlasky.-)

90210: Nová generace (2008) (seriál) odpad!

Proc radsi neudelali pokracovani stareho BH? To by bylo podle me mnohem zajimavejsi nez toto s novymi herci. Mozna to bude lepsi s dalsimi episodami, ale ja u toho nebudu.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Nevim, o co se tady kdo snazil. Je to kopie kriminalek las vegas,miami atd. Akorat postrada to kouzlo, ktere je dela tak dobre. Hlavni hrdina Stropnicky me prijde uplne bez charisma.A borec co tam hraje odbornika pres it technologie. opravdu vypada jako odbornik. Sedi za 15 palcovym CRT monitorem. To je vysmech. A ostatni herci? To je podle me kompars. Zhodnoceno jednou vetou. Tento serial nema smysl koukat, je to parodie na poradny cool detektivni serial.

Nebezpečné hry 2 (2004) odpad!

Je skoda ze filmy jako je tento se jeste porad toci. Ani pekne herecky to nespravi.A navic to je uplna kopie jednicky.

Kongo (1995)

Mohl by me nekdo vysvetlit kam cely film cestovali, lezli, putovali?

Zakázané království (2008)

Tento film nenaplnil svuj potencial. Nejsem schoponen rici cim to bylo. Jestli reziserem,scenarem a nebo kamerou. Kazdopadne obsazeni filmu bylo dobre. Nebyl zde zadny herec ktery by byl vylozene protivny. Mozna by tento film dopadl uplne jinak, kdyby se natocil v dobe kdy byl jackie s jetem ve vrcholove forme.

Láska nad lásky (2004) (seriál)

Kdyz jste zavreni mesic v nemocnici, kde vas budi vzdy pred sedmou a hned po snidani dostanete kapacku, ktera musi kapat minimalne dve hodky, tak vam nezbyde nic jineho nez koukat na toto. Zabavite se u toho jak jsem necekali. Samozrejme musite vypnout mozek a nepremyslet nad tim. Nejlepsi na tom je ze cele herecke osazenstvo se to snazi hrat seriozne, vazne. Coz vubec nevypada a pusobi to na divaka jako komedie.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Serial naseho mladi. Pamatuji si jak to davala ct1 a jak jsem druhy den o tom mluvili ve skole a rozebirali co se tam stane. Na to nejde zapomenout. Uz zadny jiny serial jsme tak neresili.

Odložené případy (2003) (seriál)

Dobry namet vsechno klidne bych mohl dat i 5*, ale kvuli hlavni herecce to neudelam. Prinde me proste otravna. A nevim jestli je to tim, ze maji nekvalitni maskery nebo necim jinym. Vypada v kazdem zaberu jinak. A prave ze vetsinou uplne falesne.