Sedm životů (2008)

Will prostě nezklame ... Opět dokázal, že je nejlepší herec současnosti a dokáže zahrát úplně cokoliv. Bylo to drama jak vystřižené z učebnice, se vším všudy, prostě dokonalý obraz jak dostat slabší diváky do kolen a zasáhnout jejich emoce. Pro mě to tak emotivní nebylo, ale Will je prostě pan herec a už se jen těším až natočí další filmy s ním v hlavní roli. Prostě kdo nemá rád Smitha tak nemá rád filmy, jinak to nejde říct.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Nebyl to zcela tak kvalitní díl jako ten první, ale já jsem se docela bavil. I když teda musím říct, že v téhle době mi to už hrůzu nenahání, ale být mi tak 8, tak strachy nespím... Ne nadarmo, když jsem byl menší a dávali to v tv jsem na to nekoukal :D

Světlušky v zahradě (2008)

Drama moc nemusím, ale když tam hraje můj oblíbený herec proč se na to nepodívat. A opravdu mě to mile překvapilo. Co dodat kvalitní film s výborným obsazením a námětem rodinných vztahů., které zrovna zprvu nevypadají jednoduché, ale nakonec i ne zrovna lásky dávající tatík v podání W. Dafoe se dokáže změnit. I když jako šikanující otec se mi zamlouval líp. Pro fanoušky seriálu Hereos, zde stojí za povšimnutí Hayden Panettiere v roli tety Jane... No pomalu se chystám na další drama co takhle Will Smith ( Seven pounds ) hm :)

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Tak to byla síla :D Po dokoukání jsem myslel, že vrhnu kachnu po včerejším rumovém opojení. Kvalita monstra mi přišla naprosto otřesná, David ten předvedl taky velký kulový a celej film s náběhem na další díl stál víte za co.... Pro mě velké zklamání, protože jsem se docela na to těšil, předešlé dva díly mě docela zaujaly, tak jsem si myslel že udrží 3 aspoň stejnou laťku... Mýlil jsem.... 1* za toho černýho kluka, kterej si nezasloužil zemřít :D

Appaloosa (2008)

Mám rád western a fandím novým westernům. Pro mě však průměrný snímek ať už díky ne moc povedenému příběhu ale hlavně kvůli pro mě velice nesympatické Renée Zellweger. Za to Viggo Mortensen ukazuje, že mu to jde i s 8kalibrovou brokovnicí stejně tak dobře jako s mečem. No nic na plat vlak do Yuma to není, ale přesto jsem se nenudil a fandům tohoto žánru můžu vřele doporučit.

Kamarádova holka (2008)

Paráda, na tuhle komedii jsem čekal dlouho spíš teda na titulky... Takže jsem očekával, že se nebudu nudit a uvidím pohodovou komedii u které se určitě nebudu válet smíchy, ale také ne koukat na hodinky kdy už to trápení skončí. Pro mě naprosto dostačující komedie se vším všudy. Celkem od začátku předvídatelná zápletka, ale Dane Cook z téhle komedie dělá opravdu 101 min. dobré podívané a kdo nečeká záchvaty smíchy a nevadí mu občasný Fuck 1x za minutu :D tak si ji užije stejně jako já. Doporučuji všem kdo se prostě chce kouknout na komedii a nic neřešit.

Noční můra v Elm Street (1984)

Nikdy předtím jsem to neviděl a musím říct, že i po 24 letech od vytvoření tohohle filmu a nastartování ságy Freddyho Kruegera, má pořád něco do sebe tenhle horor. Triky jsou na svojí doby řekl bych dobré a červy lezoucí z těla Freddyho neurazí ani teď. No možná, že se podívám i na další díly i když už tak dobře hodnocené nejsou, ale můžou překvapit stejně jako překvapuje svoje oběti Krueger ve snech :)

Kurýr 3 (2008)

Určitě jsem čekal mnohem víc, 3 prostě vyhořela na režisérovi, Olivier Megaton asi nepochopil jak se točí akční film. Ale co se mi líbilo tak byl určitě T-Bag ( Robert Knepper) tomu prostě role záporáka sedne dokonale ... Pro Jason Statnama nejhorší film tenhle rok, prostě to už asi nemohlo klapnout 3 parádní akční jízda roku 2008 v jeho podání. No co stejnak se pořád jedná o kvalitní akční film a kdo nekouká na detaily, tak si ho určitě užije. Slečna by chtěla taky vyměnit neříkejte že už tam lepší nemáte :( Jason Statham, ale určitě zapadne po bok Sylvester Stallone oba už moc dobře znají jaký to je být v jejich filmech nesmrtelný .... No máme se na co těšit Rambo, Frank Martin, dračí císař a Ivan Drago spolu v The Expendables :D

Karamazovi (2008)

Bohužel jsem se celý film nudil a nebýt toho, že jsem měl 100 min čas před tím než jsem šel na pivo tak bych to ani nedokoukal. Čekal jsem hodně, ale tohle vážně ne, prostě jsem myslel když tam bude Ivan Trojan tak se mi to musí líbit. Prostě zavinil jsem si to sám neměl jsem na to vůbec koukat aspoň vím, že už nemám koukat na filmy kde se hraje divadlo. Jediný štěstí snad už jen to, že se tam nezpívalo :D takže dávám 1* z povinnosti a 1* za Trojana.

Bobule (2008)

Vynikající český film u kterého jsem se velice bavil obzvlášť nad kámošem Jirkou ten doslova perlil. Opravdu hned bych tam odjel taky :) Jen si užívat a opíjet se ... Další kladná stránka tohohle filmu rozhodně krásná Tereza Voříšková, škoda jen že nepoodhalila více ze své krásy, ale pánská část publika byla určitě potěšena :) A prostě celý film do sebe zapadl tak že mě velice překvapil a nezbývá než o ohodnotit velice kladně... Takovýhle nových českých komedií bych uvítal více v současné době snad můžu vsázej jen na Ivana Trojana, který je pro mě jeden s nejoblíbenějších českých herců, ale Kryštof Hádek má určitě také budoucnost o čemž jsem se přesvědčil v Tobruku a teď také v Bobulích.