Osudové léto (2002)

Totální relaxační film nic od něj jiného nečekejte. Prostě se na něj jednou podíváte a víckrát si ho už nepustíte. Jsou zde hodobožové slečny v bikinách :) Děj filmu připomíná celkem vyprávění o krtečkovi jak si šil kalhotky a stejně jak krteček po všech patáliích kalhotky ušil, tak naše hlavní hrdinka všechno zvládne a samozřejmě to skončí happyendem ....

Black Books (2000) (seriál)

Vynikající humor což u britského seriálu mě docela překvapuje... Ale Dylan Moran sází jeden dzouk za druhým a prostě z toho padám ze židle. " Byl jsem opilý když jsem tě přijímal " zamyšlení " :D Zákazníci proč jsi nezamkl dveře :D prostě jedna hláška za druhou a tenhle seriál prostě rozesměje každého. Už dlouho jsem se takhle nenasmál snad akorát v současné době u Big bang Theory kde padá rychlost v tipů rychlejc než meteorit na zem v armagedonu.

Tobruk (2008)

Až se vrátím domu nechám vymazat písek z mapy :D Docela jsem se u tohohle filmu pobavil a to se u současných cz filmů nestává moc často... Od tohohle filmu jsem nečekal mnoho vyrazil jsem na to do kina a věděl jsem že tam má být písek a banda československých vojáků tak proč by ne. Jelikož mám rád válečné filmy tak se přidávám k lepšímu hodnocení filmu, ale bohužel nemůžu srovnávat s válečnými americkými filmy :(

Highlander 2 - Síla kouzla (1991)

PŘEŽÍT MŮŽE JEN JEDEN ! Je to prostě klasika :) Druhý díl je podstatně slabší než jednička, ale ještě jí drží nad vodou Sean Connery ... Jsem to do téhle doby ještě neviděl a myslím si, že kdybych to viděl o 10 let dříve tak by to pro mě byl nářez. Jenže bohužel časy se mění a ani Higlander není nesmrtelný ... Ale přesto průměr 3*

Cesta do středu Země (2008)

Solidní dobrodružný film na motivy knihy Julesa Verna. Pro mě to byl průměrný film, ale mohlo to být také zapříčiněno tím, že jsem to neviděl ve 3D, ale pouze v upravené verzi. Každopádně jako malý jsem přečetl knížku Cesta do středu země ( s hodně velkými písmeny :D ) a toto bylo první zfilmování této knihy, které jsem viděl. Brendan Fraser v průměrném filmu v průměrné roli... má rozhodně na víc jak herec tak zfilmování této knihy...

Ostrov smrti (2003)

Prvně jsem si myslel, že je to komedie o mladém páru, který vyrazí na opuštěný ostrov na kterém se nachází srub Mitchovi rodiny. Ale poté jsem pochopil, že se jedná o docela solidní triller ... I když nebýt Tary Reid tak by nebylo asi na co koukat :)

Babylon A.D. (2008)

Nevím opravdu proč tenhle film hodnotí většina uživatelů tak špatně, Vinovi (Thoorop) takhle role sedla. A myslím si že prostě většina nemá Vina ráda, jako už se to projevilo v Ridiccovi:Kronice temna (mimochodem taky vynikající film) Tento film byl plný akce a hlavně úplně nové myšlenky nebýt toho závěru tak bych dával 5*. Prostě pro mě je Vin Diesel akční hrdina současnosti a mohl by klidně nahradit nenahraditelného Arnolda Schwarzeneggera v terminátorovi, škoda jen že ho neobsadily do Terminator Salvation :(

Báječná léta pod psa (1997)

Výborně zfilmovaná jedna z Wieveghových knížek, vynikající herecké výkony a přesné nastínění té doby, prostě kvalitní český film. A navíc Kvido nemá chybu :D

Bestiář (2007)

Nahá Danica Jurčová NICE :), ale to je asi taky tak všechno z tohohle filmu co stojí za řeč. A nepomůžou tomu ani občas vtipné scénky s Markem Vašutem, prostě další podprůměrný český film a kdo se nechce podívat z pánu na nahou Jurčovou, tak ať na to radši ani nekouká.

V zajetí rychlosti (2005)

Opravdu jsem to věřil Anthony Hopkinsovi, že jede překonat rychlostí rekord. Prostě jeho postava vás musí zaručeně dostat po celý film vás jeho charisma okouzluje a proto je to jedna z nejlepších rolí kterou kdy Anthony Hopkins hrál. Přes dvě hodiny dlouhý filmy ani chvíli nenudí. A jak Indián neměl brzdy tak tenhle film nemohlo nic brzdit. A hlavně je zde vidět, že v každém věku se může dělat téměř jakákoliv věc :) Stačí jen odhodlání.... " Kde máte brzdy, k čemu brzdy, nepřijel jsem brzdit, ale závodit "