Zakázané království (2008)

T hvězdičky si film rozhodně zaslouží, první film kde se střetli a bojovali spolu takové dvě legendy kung-fu filmů. Jejich bojové setkání proběhlo a dopadlo přesně dle očekávání, nikdo neprohrál, nikdo nevyhrál a výborná podívaná. Současnej průměr 66% se mě zdá malý, je to asi dáno typem filmu, opičí král apod., je to dáno náturou diváka, který tohle nedokáže překousnout.

Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008)

Se slzou v oku dávám filmu s názvem Bláznívá střela tři hvězdičky. Ty tři hvězdičky dávám Kelsey Grammerovi (kterej je tam průběžně celej film a je skvělej), Leslie Nilsenovi (kterýmu je 83 let a běhá tam se šavlí v ruce) a Dennisu Hopperovi (kterej skvěle střílí zombie). Se slzou v oku je dávám proto, protože takovýmu pokračování bych je rád dal oprávněně, bohužel si stěží celkově zaslouží jednu hvězdičku, sice si dělá dobře srandu z Michaela Moorea, ale celej film o tomto člověku to neudrží a konec, kde se Michael Moor stane pravým američanem a začne věřit, že dvojčata napadli teroristi a upustí od konspirativních teorií, není ani směšný, ale k pláči. Tento film si nezaslouží název Bláznivá střela. Bohužel.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Ať si kdo chce co chce říká, jako kriminální seriál z roku 1974 je to koukatelný i po tolika letech. Pokud do filmů a seriálů začnete tahat politiku, tak se nemůžete dívat na nic. Filmy mezi rokem 1939 - 1945 mají česko německý titulky. To se jako kvůli tomu nemám na tyto filmy dívat, protože byli natočený v době okupace a jsou v nich němci hodní ? Prdlajz ! Dívám se na co chci a přeberu si to podle sebe.__________Po cca 5ti letech od mé první recenze jsem tento seriál pasoval z dosavadních mnou udělených 3 hvězdiček na plných 5 hvězdiček !!!! Možná by si Woody mohl myslet, že je to jemu na truc, ale bohudík není. Tento seriál totiž postupem času začíná nabývat na kvalitě !!! A to nemluvím o uživateli Lima, který mě asi nezahrne do své závěti. Bohužel pro něj. On se na filmy a seriály asi dívá tak, že se dotýká přímo jeho osoby a nebo jeho rodiny. Takhle by se asi každý druhý člověk odstřelil dobrovolně po 2-3 návštěvě jakéhokoliv filmu. Limo a jemu podobní, proboha, proberte se a dívejte se na film jako na film a neberte všechno doopravdy! To jsou strašný komentáře ... To je furt, lidi zapomněli jaký to bylo hrozný (pro mě ne), lidi nechtěli vidět co se děje (nééé, všichni byli úplně slepí a blbý jen vy jste byli letadla a borci) a takový další blbý kecy. Kurňa !

Hancock (2008)

Velká očekávání a o to horší po shlédnutí. Skvělá možnost jak zlidštit superhrdinu, ale udělat z něj úplnýho alkoholika a lůzu fakt nemuseli. Scéna, kdy Hancock zachraňuje policistku z přestřelky mě připadala jak vystřižená z jinýho, daleko lepšího filmu, byla tam akce, trikově působivé, hudba bombastická, ale byl to jen ostrůvek v moři keců a klišé.

Frasier (1993) (seriál)

Pro mě osobně zatím nejlepší a nejdéle sledovaný seriál. Musím ovšem přiznat, že jsem jej celý sledoval ve slovenském jazyce. Český dabing je prakticky neposlouchatelný (ten z Primy), je to čistá hrůza, jako kdyby dabéry vybírali náhodně na Václaváku. ***** Seriál je úžasný svými hláškami a neustálým dějem. ***** Také si dovolím přidat, že seriál postupně "dospívá" ve fenomenální dílo. ***** Druhý "brněnský" dabing je již poslouchatelný, bohužel se překladatelé moc nesnažili a slovenská verze je stále na lepší úrovni.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Rozhodně jeden z nejlepších seriálů. Po cca první třetině seriálu sice odejdou dva přední protagonisté, ale jsou nahrazeni velmi dobrými herci, kteří se ani trochu nesnaží napodobovat své předchůdce a to je jen dobře. Po další třetině seriálu odejde další hlavní postava, která je nahrazena ještě lepší postavou a to tento seriál povzbudí až do konce. V seriálu jsou některé díly slabší, to když se tvůrci snažili o více patosu, ale nikdo vás nenutí se dívat na všechny díly. Těchto dílů je tam stejně jen pár. Dabování seriálu je skvělé, Trávníček, Svoboda, Brabec a další jsou fakt úžasní.

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

To snad není možný, ti magoři natočili dvojku. Tuto větu jsem pronesl, když mě kamarádka vzala na film dle jejího výběru a nesměl jsem koukat ani na plakáty. Kamarádství málem vzalo za svý, protože jsem s křikem z kina utekl po čtvrt hodině, kdy jsem jako bezduché zombie koukal na plátno. Poprvé a doufám naposled jsem utekl z kina před koncem. ZBW 1 = sračka ZBW 2 = totální sračka

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

ODPAD je slabé hodnocení. Tento film by si zasloužil hodnocení "sračka". Většina zdejších hodnocení je určitě jen kvůli tomu, že si myslí, že když se jim tento film líbí, tak jsou cool nebo tak něco, ale tento film vidět dvakrát, tak se zastřelím hned po zaplacení lístků. Film je o ničem, žádné efekty, žádný strach, herci na nic, kamera jako kdyby jste ji dali do ruky 5-ti letýmu děckovi a střih taky nechali na něm. Režisér se pravděpodobně s herci domlouval telefonem a točil někde nějaký hard porno a na tento film úplně kašlal, jinak si to opravdu nedovedu vysvětlit.