Ostrov doktora Moreaua (1977)

Vidět to jako dítě, měsíc bych z toho nespal...protože zvířecí kostými, mne vždycky děsily, ale zároveň bavily. Ono vlastně není na několik výjimek, ani poznat, o jaké zviřátko se mělo jednat. Starej Burt je v celku dobrej, ale nezáchrání celý film. Bohužel ani skvělý námět nezmůže nic proti zfušovanému zpracování, které neomlouvá ani doba vzniku.

Tomb Raider (2018)

Jak se z " neviný pošťačky" co ráda jen trochu adrenalinu, stane zabiječka elitních žoldáků, za pomoci luku a topících je v kaluži. Jak pravý klasik: "Taky bych dělal machra, kdybych dědil ty tlamo."

Úsměvy smutných mužů (2018)

Sebelitující zobrazení vochlasty, který má naprosto všechno,takže jeho příběh je nezajímavý (ač Švehlík zahrál dobře). Pak je tu ovšem parta spolupacientů, kteří měli dostat větší prostor. (Dušek i třeba ten dědek z Ulice) Pak jsou tu ovšem ksichty, který vám opravdu dokáží zkazit den. (hlavně ten Maryško a beatboxující buřt) Je cítit velká snaha a potenciál, ale vznikla agitačně-sluníčkově-pseudofilozofická báchorka vožralýho pisálka, kde se objevuje hodně ošklivejch lidí.

Barva vítězství (2016)

"Pojedu, nepojedu, pojedu, nepojedu... pojedu" .... Jak černoušek vokázal, že je lepší než my, protože i když ho v Americe nazývají negrem a musí chodit bočním vchodem, svůj americvatherland nezklame ani za mák a se svým koučem, skokem do dálky a hlavně sprintem, rozloží málem Třetího Ríšu.

Slender Man (2018)

Rozhodně se nejedná o žádný převratný zázrak, ale nejedná se ani o úplný provar. Pochopitelně, že se z tématu dalo vytřískat mnohem víc a ubrat scén, kde se četuje a pubertálně žvaní, ale na druhou stranu vznikají mnohem větší braky, které jsou přijímány s nadšením.

Sestra (2018)

Příjemné prostředí kláštera, temná krajina, starej dobrej valak, docela sympatický herci i pošmodrchaná zápletka a napojení na starší filmy a přesto něco chybělo,aby se dalo natvrdo prohlásit, že se povedlo.

Nikdy nejsme sami (2016)

Šílená depka, kde herci z Ulice, cikáni, děti a Karel Roden podavají skvělé herecké výkony i když je vlastně vynechána nějaká smysluplná zápletka se závěrem, vlastně vše se zde odvíjí nečekaně stejně jako v životě.

Předčítač (2008)

Jo jo, ty starší ženský umějí zamotat hlavu a to nemusí být ani dozorkyně z koncentráku.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Sonda do složité práce italského obuškáře a ještě složitějších profesních a rodiných vztahů jednotlivých policajtů. Škoda, že místo finálního masakru přišly titulky.

Cesta do lesa (2012)

Kdyby, se mlelo míň o houbičkách a některý ksichty byly míň protivný, byla by to příjemná chvilka strávená s "obyčejnejma" lidma na pokraji lesa a vesnice. Zase na druhou stranu atmosféra zapůsobila i tak.