Orka zabiják (1977)

Nádherný příběh msty zvířete na lidech s nádhernou hudbou. Skvělá práce s kosatkou a výborné efekty.

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Legendární přeměna ve vlkodlaka v obýváku je nejvyšší moment filmu a myslím, že povedenější se ještě nenatočila. Je z toho cítit nadsázka, ale zároveň tajemno hlavně na začátku a v metru. Dal bych ***, ale ta přeměna je skvělá.

Ceny Thálie 2009 (2010) (pořad)

Ze všech cen co se u nás předávají v televizním přenosu si stále drží Thalie tu nejvyšší úroveň a vysokou hodnotu, ale mohlo by to být i lepší.

Lovec hlav (1976)

Pro mne průměrná Belmondovka, kde je několik skvělých momentů a výborný záporák. Líbila se mi skoro až hard rocková znělka u titulků.

Netvor z Černé laguny (1954)

Mám pro takové filmy slabost. A ve své době představovaly tu největší filmovou hrůzu. Dnes už nad tím každý mávne rukou a pustí si film plný digitálních efektů, kde ovšem příšery a monstra ztratily tu svojí filmou a děsivou duši. Netvor je zkrátka úžasnej a umí i pěkně vrčet.

Záhady Toma Wizarda (2007) (pořad)

Kdyby tam nebyl ten čulibrk, tak by to bylo skvělý, takhle místama dost skřípe a jede do trapna!

Český lev 2009 (2010) (pořad)

Lepší než obvykle a na to, že Lišku opravdu nemusím, tady mne i párkrát pobavil, jen nevim proč ze sebe dělá už tolik let dokola dementa. Bolek mi přišel nějako střízlivej.

Mighty Joe Young (1949)

Na svojí dobu senzace a i když je to kopírování Konga, najde se zde spousta nápadů a hlavně dost povedené akce v podání velkýho goriláka. Dal bych ****, ale dám ***** aby se film zbarvil do červena.

Vlkodlak (2010)

Jak dlouho čekám na nějaký film, který by měl tu správnou vlkodlačí atmosféru. Zde jsem doufal převelice, že po všech těch Van Helsingách a Underwordech je tu konečně poctivý film o vlkodlačí legendě, ale bohužel marně a bylo to tak blízko. Naprosto nevyužitá a zahozená šance. Samotný příběh není špatný, ovšem pojetí mi přišlo strašně klišé. Samotné monstrum v jednom záběru urazí jednou ranou někomu hlavu a v dalším se přetahuje s Hugo Weawingem jak kluci na písku. Souboj mezi otcem a synem byl naprosto předpokládaný a trapný. Co bych vyzdvihl je proměna na křesle před zraky doktorů. Samotný závěr děsný doják a vlkodlaka skolí jediná kulka do ramene, nebudu se zbytečně rozčilovat, prostě asi herci a nejmodernější efekty nejsou na filmu to nejhlavnější, ale atmosféra.

Převozník (1970)

Western odehrávající se u řeky. Lee Van Cleef nedostává zase tolik prostoru. Banda záporáků v čele se sjetým šéfem není ničím výjmečná a příběh bez pořádné zápletky, hodně mrtvol a nic z toho.