Avatar (2009)

70% ale pre tento krát zaokrúhlenie dole pretože si myslím že to dobré hodnotenie je kúsok prehnané. Po vizuálnej stránke to je to perfektné, ale po žiadnej inej stránke ma to neohromilo.

Nenarození (2009)

Nič nové, stále sa opakujúce triky z iných filmov. Film treba pozerať v noci a sám, po tme vtedy to má aký taký účinok.

Nezvratný osud 4 (2009)

Jednotka a dvojka boli dobré trojka už bola zbytočná a štvorka je už fakt len na zábavu a smiech.

Orphan (2009)

Super thriller s jednou riadne odpornou malou Esther, ktorá mi miestami pripomínala Chuckyho z Detskej hry. Škoda záveru mohol byť trochu pochmúrnejší inak slušné! Po druhom pozretí v kine sa mi to páči ešte viac tak si dávam Sirotu do top 10. 4,5*

Stáhni mě do pekla (2009)

Horor, komédia- táto kombinácia mi nikdy nesedela a preto je pre mňa nepochopitelné, prečo režiséri spájajú tieto dva žánre. Ale ako horor miestami veľmi zaujímavé !!! (komediálnych úsekov je tam len pár, ale aj tak mi vadili!)

Terminator Salvation (2009)

Opäť.... určite by film mal vyššie hodnotenie kebyže sa volá inak. S predchádzajúcimi terminátormi to má len málo spoločného, ale mne sa to rozhodne páčilo.

Babylon A.D. (2008)

Presne takto vznikajú akčné béčka. Vina Diesela je škoda. Keď som bol menší, bol to môj obľúbený herec a do filmu tohoto typu filmu sa hodí. Ale spracovanie nič moc, akcia je pomerne slabá, hudba tak isto nič moc+ New York pri zábere zhora vyzeral ako v hre GTA 2. Keby že vo filme nehrá Vin Diesel, tak si ho určite nepozriem.

Bathory (2008)

Prvá štvrtina filmu sa dala pozrieť, ale potom prichádza, čím ďalej, tým väčšia nuda(ktorá je fakt veľká pretože film má 140 min.) Alžbeta Bathoryová je vykreslený ako "svätá", film sa nenormálne naťahuje, scény s trápnym humorom a hrozný dabing.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pointa, aby sa ľudstvo zmenilo je veľmi pekná a keby že sa film tiahne v tejto rovine určite by mal vyššie hodnotenie. Bohužiaľ film sa zaoberá apokalypsou ako takou a takých filmov tu už bolo... takže nič moc

Děti (2008)

Na Sirotu to rozhodne ani zďaleka nemá!!!!!!