Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

Zajímavé téma, přesně, co je můj žánr. Vynikající obsazení.Famózní Petr Lněnička. Těším se na zbývající tři epizody.Herec hrající Hojera je též skvělý. Mám-li tedy zmínit dva.  Moc se mi líbí a pokud to někoho potěší, údajně se mají točit další až dvě řady. Někde se to psalo.

Caravaggiův stín (2022)

Začátek jsem kvuli unave a gintoniku trochu prospala Škoda Jo,tak trochu patos. Dialogy pronášené jak film o Šebestiánovi u Trošky. Patrně jsem byla trochu rozmrzelá. Krásný Stín. Opravdu. Bože, kdo to je? A obraz filmu vypadal,jak kdyby tohle točil zmrtvýchvstalý Caravaggio. Jsem natvrdlá nebo tam režisérovi trochu prosvítalo srovnání Michela a Ježíše?  A Jidáš byl markýzin synek. Režisér hraje kardinála.  Taky tam hrála Isabelle Huppert To je taky plus See it or not Who cares

1670 (2023) (seriál)

to je šílená jízda. humor šílený, že by to ani Češi nedali. doporučuju

Sláva (2022) (seriál)

Zatím jsem viděla pár dílů, zjistila, že je 16 epizod,což mi po těch pár dílech přišlo jako skvělé, že se ještě budu dlouho moct dívat. seriál je božíííííí

Andělé všedního dne (2014)

mně se to líbilo. nic moc jsem nečekala. jen jsem viděla, že tam hraje Ondra Sokol. ale zase tak moc tam není a i tak se mi film líbí.

Napoleon (2023)

Jak ráda bych viděla director:s cut.. fascinující nahled do dávno zmizelého světa. Zkuste si znovu pustit soundtrack.