Čarodějky (1998) (seriál)

Po mnoha letech, kdy jsem se podíval na jeden díl...no vlastně tak 10 minut, jsem zjistil, že je to totální kravina a nechápu jak se mi to mohlo kdy líbit. Asi to je tím, že nic jiného nedávali :) Ale jasně, na tu dobu, to byl kouzelný seroš

Robin Hood (2018)

Trošku zbytečný film s efektama. Ale efekty vždycky nestačí, zvlášť když hlavní postava je tak trochu srab, co neumí hrát. Marian byla sice hezká, ale furt zmalovaná i když všude létaly třísky. No nevím nevím co bude dál

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

Po první nedokončené sérii 4* a to proto, že konec byl nesmyslný. Jinak dost připomíná seriál bansee, který se mi líbil, ale o trošku přeci jen víc. Uvidíme jestli zvládnu další série.

Souboj s rodinou (2019)

Parádní zábavná podívaná i když The Rocka tam dali spíš na pozadí, ale to vůbec nevadí. Hlavní představitelka byla skvělá a celá její anglická potrhlá rodini také :) Velmi pěkné i když se přiznám, že jsem Paige vůbec nako WWE bojovnici neznal.

Dokonalé rande (2019)

zase netflix otravoval s novým příspěvkem a protože jsem romantik jak prase musím hodnotit kladně i přes to, že celou dobu bylo naprosto jasné jak to dopadne. Laura je ale sexy dračice tak to tak musí být :)

Skleněný (2019)

Ne tak špatný. Bruce ale už je přestárlí na akčního hrdinu, takže tomu filmu to dost ubírá, ale náhodou se mi dost líbil James McAvoy. Vcelku dobrá pohodovka s dlouhou stopáží

Bumblebee (2018)

Hailee znám z filmu jako je hožkých sedmnáct kde opravdu hraje a hraje velmi dobře. Takže jsem ji nebral jako jednu z těch co se zviditelný na béčkovým brumbálovi, ale zase co se dá dělat. Sláva je křechká. Bohužel autobotí válka už netáhne a tady to bylo docela slabí. Filmaři už asi neví co točit.

Skif (2018)

Vcelku zábavná i když krapet předvídatelná pohádka s nedobrým koncem. Vláďa medvěd trošku přeháněl, ale jinak je Skif působivně natočný barbar conan. Za mě to nebylo na víc než 3 hvězdy, ale zrovna z toho bych si příklad nebral.

Eden (2012)

Ať žije business. Vydělávat prachy se prostě musí a ty policajtský platy jsou tak kurevsky nízký, to snad chápeš...Tak si sem tam přividělat na kolemdoucí holčičky přeci není nic špatného. Ona jen dělá, že se jí to nelíbí...Zkurvení američani.