Petar Introvič - hanspaulské blues (2022) (TV film)

Moje mládí... Gongy, Chmelnice, Petynky...Petar byl náš Pánbu a kdyby šlo dát tady za to 10 hvězdiček, dám je bez váhání!

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky (2019) (epizoda)

Příjemná, civilní, možná komedie, možná vztahové drama, těžko říci. Ale hezky se na koukalo, herci hráli a Zuzančino "Naboso" k tomu dost přesně sedlo. Už první díl se moc líbil a tohle se povedlo ještě více...

Pí a jeho život (2012)

Nedělalo mi problém se nad to "náboženské poselství" povznést, takže s klidným svědomím "za bůra". Vizuálně překrásné...

Lék (1995)

Jo! Souhlasím s tím, že to trochu připomínalo Stůj při mně (a ten mám taky hoooodně rád). Shodou okolností jsem v krátké době viděl dva filmy o umírání - tohle a Neklid - a oba byly skvělý!

Balada pro banditu (1978)

Když jsme na tom byli na gymplu v kině (kupodivu v první půlce osmdesátejch) tak se třída rozdělila na dva tábory: nadšenci a odmítači. Patřil jsem k těm prvním a i když to postupným opakováním trochu kouzla ztratilo, za to zkultovnění dávám plnou.

Bůh masakru (2011)

Dokonalá konverzačka, která pobaví i přiměje k zamyšlení.

Křehké vztahy (1979)

Na dobu, kdy to vzniklo, fakt zjevení. Na tohle se vždycky rád podívám, a nejen kvůli mé úchylce na "zimní" filmy.

Křídla Vánoc (2013)

Buďto se mi to trefilo do nálady, nebo to bylo fakt dobrý, ale mně se to fakt líbilo.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Kromě toho, že mě to hodně bavilo, mi to pomohlo objevit jako herečku Ivanu Uhlířovou, která mi v roli rozvádějící se paničky přišla naprosto skvělá.

Svět plazů a obojživelníků (2008) (seriál)

První díl a poznatky: pozor SPOILER(:-)): krajta sežere jelena (no dobře, tak laň) a želva se umí obrátit z krunýře na nohy (no dobře, malá želva).