Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

K seriálům 30 Rock a Parks and Recreation jsem se dostal přes Tinu a Amy a jejich skvělé uvádění Zlatých Glóbů. Oba seriály mě bavily, nicméně seriál Parks and Recreation mi k srdci přirostl ještě více. 30 Rock byla zábava, ale většina postav byla spíše otravná (s výjimkou božské Tiny Fey a Aleca Baldwina). V Parks and Recs je to obráceně. Všechny postavy jsou milé a rozhodně neotravují, naopak! Seriál má stoupající tendenci a od druhé řady už jsem chytal regulérní záchvaty smíchu u každého dílu až do samotného finále. To bylo bylo provedeno ve stylu Six Feet Under, ale ovšem v mnohem veselejším a pozitivnějším duchu. Jen těžko budu vybírat nejoblíbenější postavy, ale jelikož mám rád bilancování, tak se o to pokusím - Ron Swanson (Nick Offerman), Leslie Knope (Amy Poehler), Andy Dwyer&April Ludgate (Chris Pratt a Aubrey Plaza), Chris Traegger (Rob Lowe)...a samozřejmě Jerry (Jim O'Heir)! :D Určitě se v budoucnu k tomuto seriálu ještě vrátím.

Kombo (2015) (pořad)

Zatím jsem viděl jen díl s Hentai Corporation, ale plánuji sledovat dál. Vypadá to na velmi kvalitní pořad!

Cavalcade of Cartoon Comedy (2008) (seriál)

Frog prince, The Bartender says... a Sex with Dick Cheney. Už jen kvůli těmto skečům si to zaslouží plné hodnocení.

Správná dvojka (2015) (seriál)

Pilot oplýval trochu cheesy hláškama, ale jak se série rozjede, tak je to lepší a lepší. Obsazení dobrý a Matthew mě stále baví. I když Go On bylo možná o fous lepší.

Comedy Central Roast of Justin Bieber (2015) (pořad)

Slabej roastee = slabej roast. Ale našly se světlý chvilky. Pete Davidson, Jeff Ross a Martha Stewart suverénně nejlepší - zbytek tak trochu tonul v průměru. Kevin Hart jako roaster extrémně uřvanej, nesympatickej a nevtipnej. Ve srovnání s roastem Charlieho Sheena nebo Jamese Franca opravdu nic moc.

Comedy Central Roast of James Franco (2013) (pořad)

Bomba, bomba, bomba! Asi nejlepší roast, co jsem kdy viděl. Král všech roasterů zas jednou Jeff Ross. Co ten tam předvedl, to mě shodilo ze židle! :D

Americký sniper (2014)

Clint Eastwood i v úctyhodných čtyřiaosmdesáti letech ukázal, že nemá problém natočit filmový hit. A ne jen tak ledajaký. Americký sniper utržil v USA přes 330 milionů dolarů a celosvětové tržby se blíží magické hranici půl miliardy! A to jsou opravdu neskutečná čísla vzhledem k tomu, že se nejedná o komiksovou předlohu či o animovaný film. Eastwood zkrátka ve svém věku pořád umí. Z filmu dýchá řemeslnost a profesionalita. Clint se příliš nemaže s časovými skoky v příběhu, což je zejména v pasážích z USA velmi dobrá strategie. Samotné scény z válečné zóny jsou často dech beroucí (zejména ty závěrečné) a především je vše velice reálné a uvěřitelné. Závěr je natočen vkusně a citlivě - tak, jak si to velký příběh zaslouží. Ani relativně dlouhá stopáž mi příliš nevadila a "tiché" titulky byly velmi důstojnou tečkou za velmi kvalitním filmovým počinem. "Dirty Harry" je i přes pokročilý věk ve formě a já doufám, že jsme od něj neviděli poslední film. Kéž by takhle zručně natáčelo více režisérů.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Ačkoliv většina hereckého obsazení mě nepředstavitelně irituje, Tina Fey a Alec Baldwin dělají z 30 Rock neskutečně zábavnou show! Přidejte k tomu výborná camea (vrcholem dokonalosti je Dr. Spacemen), která se objevují v podstatě ob díl, a máte na světě opravdu povedený seriál. Navíc Tina Fey je po všech stránkách dokonalá!

96 hodin: Zúčtování (2014)

Měl jsem rozepsaný komentář na minimálně 3000 znaků. Ale v půlce mi došlo, že jakkoliv negativní věc napíšu, stále to stupiditu Megatona ani zdaleka nevystihne. Takže velmi stručně a věcně. Olivier Megaton je ta nejhorší věc, která mohla Hollywood potkat. Olivier Megaton je horší režisér než John Moore a Uwe Boll dohromady. Prosím, nechoďte na Taken 3 do kina. Nebuďte tak pošetilí, jako jsem byl já.