Pelíšky (1999)

Geniální scénář.

Věc (1982)

Když jsem to viděl poprvé, mohl jsem prdelí stříhat dráty. A i teď bych je aspoň ohnul. Norrisova pavoučí hlava a Benningsovy pařáty mě děsí už skoro 30 let. BTW naprosto chápu toho Nora, kterého najdou na vypálené základně z podřezanými žílami. A to měl to štěstí, že našel břitvu...

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Samozřejmě první liga, všechny písničky skvělé, stejně jako herecký výkon Vladimíra Menšíka a scénář Jirky Chalupy. A kde jinde uvidíte princeznu s kombem a elektrickou kytarou?

Mikrokosmos (1996)

UTRHPRDELÓZNÍ MEGAMAZEC! Ba ne, nejsem puberťák, takže to shrnu slovy: nádherné záběry, skvělá hudba, výborný střih, celkově dechberoucí podívaná.

Rozhlédni se, člověče (1998) (seriál)

Geniální námět, skvělé provedení, super komentář, dokonalé ve všech ohledech. Škoda že další cykly (památné stromy, prameny...) už tak dobré nebyly a místo faktů se tam spíš óóchá.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

U tohohle seriálu - krom pěkného zpracování knížky i dobrých hereckých výkonů - musím dát aspoň jednu hvězdičku navíc za výpravu. Prostě tomu tu První republiku uvěříte.

Pingu (1990) (seriál)

Pingu je mazák. Nikdy nezapomenu na ten díl, kdy nachcal vedle hajzlu :-) Komu se to nelíbí, je prostě suchar. Haberikádo!