• Krátkometrážní

Equilibrium (2002)

Mně tenhle konkrétní film přijde čímdáltímvíc (to je slovo!) reálnej. V době kdy si banda zdegenerovanejch děcek hází detailní údaje vlastního análu na sociální sítě, se začínám utvrzovat v domněnce, že lidé si budou ochotní nabodat jakýkoli drogy do jakékoli části těla. Protože to bylo na fejsbuku. Až to uzraje, tak tomu nasolím bůra.

Eragon (2006)

Fantasy nuda bez nápadu s průměrnými triky nesympatickým hlavním zmrdem a šerednou elfkou. Jedna za Ironse a jedna za Hedlunda, jeho Murtagh byl super. Ale co jsem mohl čekat, když už kniha byla slabej průměr, vyhypovanej masivní marketingovou kampaní, sázející na to, že děcka nečtou. Což je pravda.

Firefly (2002) (seriál)

Malcolm Reynolds is THE captain. Aby se mi postavy nějaká sranda série dostaly pod kůži se mi fakt nestává. Naprosto geniální zábava, u které chybí minimálně dalších pět řad. (Použití čínštiny místo anglických nadávek posílá dusivé záchvaty smíchu skoro do bezvědomí. Pět. Pět. Pět. Pět.

G. I. Joe (2009)

Tenhle film poskytuje celkem solidní návod na to, jak z Prahy udělat Paříž. Neskutečně mě mrzí, že jsem to neviděl v kině. To bych byl vyndanej asi docela jinak. Ať už Hasbro taky vymyslí nějakou fantasy hru, aby to mohli šoupnout takovýmuhle Sommersovi, Bayovi nebo třeba Snyderovi, když už se teda investuje do filmů na základě hraček pro haranty.

Griffinovi (1999) (seriál)

Nůůůůdá.

Hancock (2008)

V momentech, kdy hraje Will Smith ožralé prase, tak je to prča. Ve chvíli kdy přestane, tak se to začne brát moc vážně, a už to prča není. Nicméně Charlize je fakt hezká ženská, Batemana mám taky rád (no homo), a ten Will je prostě týpek. Škoda, že to spousta "pyčovinyhledámnafilmu" lidí brala moc vážně a tudíž budeme ochuzeni o dvojku, kterou bych si vážně přál.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Ani nevím, čím bych ty dvě hvězdy omluvil. Možná krásným Londýnem na začátku, a vyřezáváním mudlovské šmejdky do zápěstí.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Naštěstí se Curaón nedržel naivní předlohy a naservíroval nám fantastickou podívanou, která jako by ani nepocházela z nudného HP světa.