• Thriller

Smrtonosná past 3 (1995)

Určite bol tento diel pre mňa lepši ako dvojka. Strašne som si lámal hlavu nad tým, ako to urobili s tými nádobami a galónmi :-D . B.Willis a S.L.Jackson vytvorili skvelé duo, celý čas to malo grády, Jeremy Irons perfektne stvárnil záporáckeho Nemca. Tento film možem iba odporuči milovníkom akčných filmov, určite sa nebudú nudiť.

Mafstory (2006) (seriál)

Jednoznačne pre mňa najlepší slovenský komediálny seriál, tvorcom sa naozaj podaril. Samozrejme, nie každému sa musí páčiť, aj mne to trvalo istú dobu (prvá séria s Rudinkom), ale teraz to sledujem pravidelne, vždy sa neviem dočkať štvrtka. Postavy sú fakt vymakané a vynikajú najma Peter Sklár alias Albert Krasňanský, tie jeho vyjadrovacie schopnosti a poprehádzaný slovosled má vie najviac pobaviť a Peter Batthyany, ktorý s neskutočnou kvalitou dokáže zahrať postavu tak Banána ako i tety Márgit natoľko, že ju já osobne vnímam ako ďalšiu postavu (nie ako keď hral Martin Vanek Pipinu). Niekoľko ľudí vyčíta, že sa tam používa veľa vulgarizmov, podľa mňa to k tomuto typu seriálu patri. Sú to predsa "mafiáni". Proste a jasne tento seriál zbožňujem, som naň závislý a držím mu palce aby si udržoval poprípade zvyšoval svoju kvalitu.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Momentálne moj najobľúbenejši seriál. Veľmi ma potešilo, že TV NOVA ho začala vysielať v prijateľnom čase. Jednoducho skvelý komediálny seriál, ktorý má všetko. Hlášky Charlieho Sheena nemajú chybu, celkovo skvelo stvárňuje týpka bohéma, ktorý si užíva život a skvelým protikladom je jeho brat "príživka" a synovec, na ktorom badať vplyv jeho strýka :-D. Možem iba odporučiť tento seriál.

Profesionálové (1977) (seriál)

Skvelý seriál na ktorom som vyrastal, dvojica Bodie a Doyle boli mojimi idolmi v mladosti. Je to moja srdcovka na ktorú sa možem stále pozerať. Každý diel je napínavý a nepoľavuje z tempa, obsadenie hercov pre postavy Bodieho a Doyla je tiež skvelé. Najviac sa mi páči Bodie a ten jeho humor...hodnotím na plný počet.