• Thriller

Ctihodný občan (2009)

Skvelý film pri ktorom sa nedalo predvídať, teda aspoň mne, čo sa následne udeje. Na začiatku som namietal na ten skok o 10 rokov, avšak koniec filmu mi to ozrejmil. Pri pozeraní tohoto filmu som si v mysli predstavoval pri každem zábere na Butlera, pri každom jeho kroku, že čo má asi tak za lubom. Neustále som bol presvedčený, že musí mať vonku komplica a aj tuna som bol mimo :-). Jednoducho pre mňa parádny film pri ktorom sa človek nenudí a je neustále premýšľa čo sa može udiať. A dostal ma aj záver tohoto filmu.

Metalocalypse (2006) (seriál)

Dlho som váhal, či si pozriem neakú tu epizódu tohto seriálu. Nakoniec som sa dal presvedčiť a musím povedať, že som urobil fest dobre. Namakaný seriál, nakoľko somfanatik do metalu tak som ocenil výbornu hudbu :-D. Členovia kapely DETHKLOK sú poprdeli, keď som počul suslavého Murderface tak som nemohol :-D. Výborná vec, ktorá sa musí páčiť. Možno je v niektorých epizódach až moc krvi, ale to neuberá na kvalite.

Ruslan (2009)

Ďalší podľa mňa podarený film so Stevenom. Nebola pasáž pri ktorej by som sa nudil, stále neaká akcia. Proste tento film ma bavil a preto dávam aj vysoké hodnotenie.

Hlídač (2009)

Predtým ako som si pozrel tento film, dlho som zvažoval či to má zmysel, nakoľko tie nové filmy so Stevenom podľa mňa stáli za prd, výnimkou bol LOVEC POLICAJTOV. Ale počas sledovania som bol veľmi prekvapený. Aj keď tento film nemá neaké rýchle tempo, neponúka veľa bitiek, má podľa mňa zaujímavý príbeh a je podľa mňa prísľubom, že ďalšie Stevenove filmy budú ešte lepšie.

Mstitel (2009)

Keď som si pozrel film The Keeper bol som rád, že po dlhej dobe má Seagal konečne dobrý film. A hneď za tým má ešte lepší A Dangerous Man. Skvelý film, super bitky, dej, dosť sa mi páčili Seagalove hlášky typu: "zvracej za behu" alebo keď vysvetľoval čo znamená kurevsky dojebať. Podľa mňa Steven dokázal, že má ešte čo ponúknuť a tento film je jasným dokazom. Podľa mňa si tento film zaslúži hodnotenie 4*, ale dávam 5 nakoľko súhlasím s ADERSISom a kompenzujem hodnotenie dvoch tupcov, čo automaticky dali ODPAD. Raz darmo, stačí keď vidia, že tam hrá Seagal tak hneď to musí byť odpad. P.S. Chcel by som upozorniť na chybu v obsahu o filme. Teda ja neviem, ale nikde vo filme som nepostrehol, že by sa Steven dostal do konfliku s dvoma Mexičanmi a neskor s mexickou mafiou. Mne sa zdalo, že tí dvaja sú Číňania :-D

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Totálna kravovina :-D, tie staršie série ma absolútne nebavili, tá najnovšia s prívlastkom "viac susedov, menej kutilov" sa celkom dala,aj som sa zasmial pri pozeraní pár dielov..no som zvedavý ako bude tento seriál pokračovať.

Odsouzené (2009) (seriál)

V pohode seriál na ktorý sa dá pozerať. Neočakával som, že ma až tak zaujme. Jednoducho milé prekvapenie pre mňa, dúfam, že ďalšie diely nestratia na kvalite.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Achbože, jeden z najhorších filmov aké som kedy videl. Dokázal som sa sústrediť asi tak hodinu a potom sme sa začali s užívateľom foundationom udrbávať a robiť si srandu z niektorých scén inak by som tu zvyšnú hodinu aj pol neobsedel...toto mal byť veľkofilm? No neviem, pane bože s tou kamerou bolo čo? Mal som problémy rozoznať čo je vlastne v zábere, roztrasená nezaostrená no strašné. Fakt nezáživný film, stále neaká tancovačka, potom pár ľudí pobehuje po horách. Neviem no, neodporúčam ísť na tento film do kina.

Hanebný pancharti (2009)

Tak predtým ako napíšem svoj názor na tento film, musím podľa mňa napísať dosť výstižné slovo: BRAVO! Tento film patrí jednoznačne medzi najlepšie filmy aké som kedy videl. Tie 2.5 hodiny mi v kine ubehlo ako voda a ťažko sa mi odchádzalo. Film vynikajúci od začiatko až do konca. Najviac ma upútala postava Hansa Landy v podaní Christopha Waltza, jeho výkon je podľa mňa hodný Oscara...s mnohými súhlasím v tom, že Til Schweiger mal dostať viac priestoru, ale aj napriek tomu tých pár minút mu stačilo aby preukázal svoju kvalitu no a k trojke ktorá má najviac zaujala bezpochyby patrí Brad Pitt alias Aldo Rein, jeho výkon nemal podľa mňa chybu, super zahral svoju postavu. Film Inglourious basterds mozem iba odporučit, páčilo sa mi, že nešlo o typický vojnový film plný bojov v zákopoch. Tento film má svoje čaro aj v tom, ako sa skončí, Tarantino nemá problem zmeniť históriu podľa seba.

Profesionálové (2008) (seriál)

Tento seriál patrí medzi moje obľúbené, nedosahuje podľa mňa kvalitu Mafstory a ani si nemožem zvyknúť na postavu majora Petra Nagya ktorú hrá Peter Batthyany, nakoľko ho neustále mam zafixovaného ako "Banána", ale musím vyzdvihnúť postavy Boborovského a Húrku, neviem si už predstaviť tento seriál bez nich. Na každú novú časť sa teším a preto je moje hodnotenie také aké je...bodaj by sa natáčalo viacej takýchto komediálnych seriálov ako ponúka TV JOJ a nie markizácke Ordinácie a iné nezáživné krávoviny.