• Thriller

Odstřelovač (2007)

Marka Wahlberga mám rád a tento film je podľa mňa skvelý ! Ako fakt nechápem niektoré komentáre typu: eeee nemám rád Wahlberga (tým pádom potom aj tento skvelý film tak aj ohodnotí) a tento film je slabý. Podľa mňa je to skvelý akčný počin, neustále sa niečo deje. Zo začiatku som si ani nepomyslel, že práve na Markovi spácha Danny Glover a spol. podraz a on sa bude musieť očisťovať od obvinení. Nemám čo vytknúť, preto dávam 4*.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Skvelý film, ktorý ma úplne pohltil. Nebolo pasáže, ktorá by ma nudila. Jednoducho paráda. Perfektne znázornený vývoj vzťahu Boyku a Turba on nenávisti po priateľstvo. Bol som prekvapený ako sa Boyka zmenil :-D, keď si predstavím aký bol v dvojke tak to mi to pripadá ako riadna zmena.

Trhni si! (2006) odpad!

Včera to šlo na TV JOJ, tak som si povedal, že si to pozriem. No otrasnééé, normálne nervy. Nechápem, ako može niekto natočiť takúto úbohú trápnu chujovinu. Pri pohľade na tú kreatúru Paris som mal zakaždým chuť zabíjať. Tento film som bral ako urážku normálnych ľudí.

Rozsudek smrti (2007)

Zo začiatku som si myslel, že to bude klasický film, ale mýlil som sa. Film mal zaujímavý priebeh, skvelo to gradovalo, postava, ktorú stvárnil Kevin Bacon sa skvelo vyvíjala. Do toho fantastická hudba, pre mňa určite výborný snímok, ktorý sa oplatí pozrieť.

Orphan (2009)

Skvelý ani nie tak horor, skor thriller ktorý ma vtiahol do deja a parádne som si ho vychutnal v kine. Dej sa zdal byť predvídateľný, už počas sledovania som si premietal ako to asi skončí, no záverečné vyvrcholenie bolo mrazivé a prekvapivé. Pre mňa tento film nemá hluché miesta a možem ho vrelo doporučiť.

Muž v ohni (2004)

Skvelý počin. Denzelovi neskutočne prisadla rola pomstiteľa. Aj tuna sa prejabuje veľký talent Dakoty Fanning. Tento film ma skvelý námet, dej, skvelá kamera. Tento film som si užil od začiatku do konca.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Čosi strašné :-DD, pane bože ja keď som videl ten priblblý vyblednutý Pattinsonov ksicht s nagelovanými do detailov upravenými vlasmi tak som sa skoro došťal od smiechu. Absolútne neprirodzený. Je to hnus. Neviem, nechápem tie baby, čo na tomto vidia. Strach a hroza. Odporúčam si toto pozrieť fakt, ak sa chce niekto neskutočne unudiť. 1 hviezda za zmenu image toho Jacoba.

RocknRolla (2008)

Neviem, čakal som o moc viac od tohto filmu. Pre mňa nezaujímavé a miestami nudné. Tento film kvalitu určite má, ale neviem no, nebavil ma vobec.

John Q. (2002)

Skvelý, citlivý film. Poukazuje na nechutnosť súčasnej doby a špinavosti v zdravotníctve. Každý z nás sa s tým určite už stretol. Hovorí sa, že za peniaze si zdravie nekúpiš, ale podľa mňa to ide. O človeka, ktorý nedá doktorovi peniaze v obálke je tak postarané, že dovidenia. Naopak vždy budú práve tí bohatí na prvom mieste. Páčil sa mi tento film napriek viacerým chybám.

The Collector (2009)

Skvelý film, prepracovaný, napínavý, brutálny, jednoducho toto bola radosť pozerať. Počas pozerania ma zaujala temná atmosféra a prepracované pasce v dome. Skvelo sa svojej role zmocni hlavný hrdina Josh Stewart. Vedel by som si predstaviť aj iný záver, ale aj tak dávam plný počet. Dávam na prvý dojem a nemám čo vytknúť, vobec ma netrápi, či sa toto može stať v reálnom svete a absolútne neriešim, či ten dom bol natoľko veľký, že sa navzájom nestretli vrah a Stewart. To už fakt keby som si mal tento film pozrieť asi treti krát tak analyzujem takéto prkotiny.