Absurdistán (2006)

Zábavnost filmu jde od devíti k pěti, a to doslova. Začátek, který měl našlápnuté k 5* svou vtipností a originalitou, velmi rychle ztratil dech a stačila jen chvíle potloukání se v roce 2505, aby se hodnocení změnilo na finální cca 3*. Hlavní důvod je, že jsem se strašně rychle nasytil všech těch vtipů týkajících se průměrného IQ populace a film se už nikam dál neposunul.

Kronika mutantů (2008)

Nebavilo mne to ani když jsem na to začínal koukat s očekáváním béčkové kraviny.. Přišlo mi to moc nudné a pitomé, aby to mohlo být zábavné.

Machete (2010)

bože, to byla blbost

Skyrunners (2009) (TV film)

:) obávám se, že uživatelé csfd nejsou očekávané publikum. Skyrunners je nejobyčejnější sci-fi komedie, ničím nevybočoující a jak už to bývá pár věcí tam je cool (oprava vesmírné lodi izolačkou) a pár věcí příšerných (look emzáků).

A-Team: Poslední mise (2010)

Kdyby byla možnost zvolit mezi touto verzí filmu a verzí bez posledních cca 15 minut, tak bych volil druhou i za cenu absence závěru. To stejné bych poradil i každému, kdo si film raději 100% užije od začátku do předčasného konce, raději než koukání i na nemastný, neslaný, nepřehledný a ne moc vtipný závěr.

Yamakasi (2001)

lepší 3 *. Tendle film měl být akční komedie, neměl si hrát na drama...

Van Helsing (2004)

ale víc hvězdiček fakt ne...

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Dostane přesně to co plot slibuje.. Pokud jste čekali něco jiného, chyba není na straně filmu.