Cleveland show (2009) (seriál) odpad!

Nesnáším to, vždycky když na to narazím v televizi, tak se mi hned zošklivý den..

Flicka (2006)

Tak to jak ze začátku divoký mustang zažene pumu a tím zachrání Kate to bylo hodně přitažený za vlasy... Jinak je to vcelku hezký film. Mě se líbil, sice tam je pořád dokola téma svoboda, svoboda, svoboda - co jiného také od američanů čekat, ale i tak mě to dojalo. Víc takových filmů o koních a lidech.

Der Lebensborn - Pramen života (2000)

Na tomhle filmu jsme povinně byli kdysi se školou.. Nevím proč jsme se museli dívat na takovou věc, kterou jsme v té době sotva mohli pochopit. Od té doby jsem to neviděla, protože mi na to pořád zůstává v hlavě vzpomínka, že to byl divnej film.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Že je to pořád baví... pro mě za mě ať si klidně tu blbou superstar každý rok dávají znova a znova.. Ale proboha ať to necpou do hlavního vysílacího času a ještě v neděli! Když už mám čas na televizi, tak se nechci koukat na takový p**oviny, chci normální filmy. Díky bohu, že konečně máme zaplacený i další programy. Pro mě je jediná superstar která za něco stojí pouze ta první, ostatní ročníky se můžou jít zahrabat..

Prima sezona (1994) (seriál)

Miluju tu knížku a i seriál...

Mladý černý hřebec (2003)

Tak jsem si říkala, co bude po tom závodě a on konec. Ten jsem fakt nečekala... Rychle to uteklo.

Na vlásku (2010)

2D anglicky s titulky.. Každopádně princezna Rapunzel je hezká jako blondýna.. jako bruneta nic moc, naštěstí je taková pouze na konci :)

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Rozmýšlela jsem mezi 3 a 4 hvězdami... Ale chvílemi to bylo až příliš zdlouhavé a když už předem víte, jak to dopadne, tak ty 2 hodiny jsou trochu moc. Navíc s porovnání s dalšími "koňskými" filmy to nijak nevyčnívá, takže dávám průměr ***.

Musíme si pomáhat (2000)

Na to jsme šli se školou na základce, což byla teda naprosto špatná volba... Skoro vůbec se mi to nelíbilo a přetrvává to do dnes.