Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nekonečný prodlužování konce... Tak tohle už mě fakt nebaví. Jediný co mě na celým tom fenoménu "Harry Potter" fascinuje je, kolik lidí se tím na celém světě nechalo zblbnout!!! Do teď nedokážu pochopit, jak můžou být tak zfanatizováni a vychvalovat i literární předlohu. Podle mě je to sotva průměr fantasy! Je vidět, že asi moc lidí fantasy knížky nečte. Možná by si měli přečíst i něco jiného než Harryho Pottera a asi by byli dost překvapeni.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Skoro vždy žasnu nad těmi krásnými šaty a strašně obdivuju ty lidi, kteří do toho jdou. To, že jsou celebrity neznemená, že musí umět tančit nebo že jim to musí jít.. Ale odvahu mají.

Já, padouch (2010)

Docela teda zklamání... Zdlouhavé a až příliš nudné :( Ale tak nějací menší diváci z toho můžou být určitě nadšení..

Okresní přebor (2010) (seriál)

Docela vtipné, ale zas až tak mě to nebere... Když je zrovna zapnutá televize, tak se podívám, ale nevyhledávám..

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Tak u tohoto seriálu se fakt skoro u každého dílu pořádně zasměju, některý hlášky jsou fakt mazec... Rozhodně jeden z nejlepších českých seriálů za poslední dobu...

Smrt jí sluší (1992)

Už dlouho jsem se u žádného filmu takhle nezasmála !!! Skvělé....

Nezapomeň na mě (2010)

Ze začátku takový lehký nadprůměr,ný doják. Příběh hezký, občas trošku zdlouhavé. Konec byl tak nečekaný a překvapivý, že nakonec dávám za 4*. Sice to asi není film, který si budu dlouho pamatovat a vyhledávat, ale na ten okamžik na vás zapůsobí maximálně.

Kajínek (2010) odpad!

Herec je rozhodně charismatický oproti skutečnému Kájínkovi nesrovnatelný, protože ten skutečný je ošklivý s pichlavýma zlýma očima... Asi byl vybraný tak aby s ním lidé sympatizovali jako s hlavním hrdinou kladným záporňákem... Kolem filmu je humbuk a mnoho povyku pro nic, mediální šílenost.. Od tvůrců je cítit určitá sympatie s tímto vězněm. Film sám o sobě dost příšerný. Jediný důvod pro natočení mi přijde snad jen ovlivnit veřejné mínění. Verdikt = jednou stačilo a už nikdy to nechci vidět podruhý. FUJ