Poslední vládce větru (2010)

Tak tohle bylo lepší než dobrý, ale naštval mě ten konec.. Evidentní příprava na další pokračování... Já chci přece vědět jak to dopadne (i když si to každý jistě domyslí... samozřejmě bez zápletek a odboček hlavní linie filmu - pokud budou.) Prostě to skončilo to v tom nejlepším. Přišlo mi to jakoby useknutý v půlce. Což vzhledem k tomu, že pokračování ještě není, háže na film lehký stín zdlouhavého čekání a jakéhosi nenaplnění.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Rozhodně lepší než dvojka, ale pořád to je tak nějak průměr a nepomůžou tomu do půlky vysvlečený vymakaní vlkodlaci...

Alenka v říši divů (2010)

Dokoukáno.. Alenka ač téměř 20letá vypadá tak na 15 a je tak nějak divná, nepasuje mi tam. Říše divů je relativně hezky zachycena. Ale celkově jsem z filmu spíše zklamána - nudné, bez napětí a ta fantazie mi přišla spíš jako fantasmagórie :(. Dávam 3 * ale jen díky závěrečné písničky od Avril.

Spirit - divoký hřebec (2002)

Tohle se mi moc líbilo, akorát škoda, že v české verzi jsou písničky od Bryana Adamse přezpívané :( To kazí celkový dojem a proto místo 5 dávám pouze 4 hvězdičky.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Koukat se na to jednou za čas dá... Ale "Buffy" je mi krajně nesympatická, naivní a lehce stupidní... Nebýt Alyson Hannigan apod. tak nevím...

Hvězdná brána (1997) (seriál)

U oběda i ke svačině celkem hezké podívání. Ale už jsem viděla i dost nudný díl.

Jménem krále (2009)

Komentáře typu je to super, hezký.. ale jako film v kině ne??? V kině dávají o dost větší s*ačky (zombieland, zohan apod.). Já to v kině neviděla a i kdyby, tak by mi to rozhodně nevadilo. Je to taková středověká detektivka. Sice se dá hodně předvídat dopředu, ale snad nepředpokládáte, že 13. století bude mít nějaké složité vyšetřování??? S ohledem na toto dávám 3,5 hvězdy.

Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)

1. díl - docela zajímavé; 2. díl - lehce nudný a nejsem si jistá, jestli vůbec sledovat další díly. Nelíbí se mi... Všechno se tak nějak táhne a hrozně pomalu objasňuje. :(

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Hodně jsme se u toho nasmáli !!! :) Tohle se povedlo a těmito komentáři se ovlivnit nenechám!

Sherlock Holmes (2009)

Zaráží mě to vysoké hodnocení.. Ano, koukat se na to dalo, ale že by to bylo až tak dobré?? To vážně ne.. Pokud to budou dávat v televizi je možné, že se podívám znova, ale možná taky ne. Nezaujalo.... Hezké je vysvětlování, to ano, ale ty zběsilé bojové scény.. Klidně to mohl být detektiv X a ne Sherlock Holmes - poté by možná bylo hodnocení jiné. Ale pokud bych si měla Sherlocka Holmese představovat takhle... Zklamání jako u Souboje titánů... Vypadá to, že se budu dívat jenom na KLASIKU !!!!