Muž v ohni (2004)

Veľmi dobre sfilmovaný vzťah medzi tvrdým nájomným agentom a malým dievčatkom. Celkom dobre urobený scenár. Denzel odviedol dobrú robotu. Jeden z jeho najlepších filmov.

Myšák Stuart Little 2 (2002)

Na toto už nemám vek... ale mojej 4ročnej dcére sa to páčilo, takže cieľová skupina bola oslovená. Ona však nehodnotí :)

Na dotek (2004)

Božie mlyny melú pomaly, ale isto... Nafúkaný pisálek si nyslí, že je nad vecou a že s láskou sa môže zahrávať ako sa mu zachce... Do času. Veľmi dobrý príbeh a výborné obsadenie.

Náhodné setkání (1999)

Harrison Ford mi do tohto filmu pasoval asi ako päsť na oko. Kristin Scott práve naopak sa v roli nešťastnej senátorky citila ako ryba vo vode. Celkovo táto romantická somarinka mi veľa nehovorila o to viac, že v snahe neurobiť príliš jednoznačný záver sa scenárista snažil nejkým spôsobom zamiešať dej primiešaním úplne zbytočnej prestrelky... No proste slabota

Nahoru, dolů (2000)

Slabšia romantika, ale kedže som od toho nečakal žiadny umelecký zážitok, tak to celkom ušlo. Sympatický herci a jednoduchá zápletka.

Na hraně temnoty (2010)

Mel nám starne a je to vidieť. Film bola slušná klasika k žánru v ktorom sa Gibson cíti doma, takže zaslúžené 3*

Na hraně zítřka (2014)

Prepracovaný námet robí s tejto epickej bitky proti zlým MZ včeličkám film roka... Zatiaľ. Film ktorý budem vidieť viackrát.

Na Hromnice o den více (1993)

Tak táto komédia ma dostala. Koľko krát som už rozmýšlal čo by som urobil, keby som sa dostal do podobnej časovej slučky... Veľmi vtipné. Príbeh ma úplne vtiahol. Človek len rozmýšla, že čo už treba urobiť, aby sa všetko vraátilo tak ako má byť. Bill Murray: "Bravo"

Nájemní vrazi (1995)

No Miguel to tu sice Roberovi nenatre, ale herecky je niekde uplne inde. Ovacie pre Banderasa. Inka celkom slušný príbeh udržiavajúci v napätí.

Nákaza (2011)

Parádna štúdia šírenia vírusu, správania ľudí, politikov a výskumníkov! natočené v roku 2011… krásne kopíruje rok 2020-2021 s Covidom.